Новини / Події / ЗМІ повідомили про заборону поліцейським виїжджати за кордон
11 лютого 2015, 09:29
Розмір шрифта: А А А

ЗМІ повідомили про заборону поліцейським виїжджати за кордон

ЗМІ повідомили про заборону поліцейським виїжджати за кордон, Міністерство внутрішніх справ Росії, виїзд за кордон, поліцейські, Володимир Колокольцев
ЗМІ повідомили про заборону поліцейським виїжджати за кордон

Міністерство внутрішніх справ Росії заборонило своїм співробітникам виїжджати за кордон, повідомляє «Фонтанка»

За новими правилами, поліцейські не зможуть відправитися навіть за кордон. 6 лютого у всі підрозділи міністерства було надіслано вказівку про посилення правил виїзду за межі Росії. Згідно з вказівкою, фактично поліцейські стають невиїзними, стверджує «Фонтанка».

Інформацію про заборону на виїзд підтвердили в управліннях МВС Карелії, Архангельської і Калінінградської областей, пише агентство FlashNord. Якщо у 2014 році була випущена рекомендація утриматися від закордонних поїздок, то зараз співробітникам МВС такі поїздки повністю заборонені. Джерела агентства не знають причин цієї заборони. За даними агентства «Северпост», поліцейським заборонено відвідувати 111 країн, у яких є договір про екстрадицію до США.

Начальник управління інформації і громадських зв‘язків ГУ МВС по Санкт-Петербургу і Ленінградської області В’ячеслав Степченко спростував у розмові з «Снобом» цю інформацію. «Це неправда», — сказав Степченко. Начальник ОМВД району Відрадне в Москві Сергій Зирянов сказав «Снобу», що зараз перебуває у відрядженні в Росії і що у нього немає проблем з виїздом за кордон. Між тим, прес-секретар ГУ МВС Росії по Воронезькій області Наталія Кулікова повідомила, що наказ МВС про заборону на виїзд за кордон дійсно приходив і що він стосується взагалі всіх співробітників МВС по всій Росії.

Навесні 2014 року міністерство закордонних справ попросило росіян не їздити в країни, які уклали з США договір про екстрадицію. Мова йшла про більш ніж 100 державах: Туреччині, Єгипті, Таїланді, Ізраїлі, більшості європейських країн. Рекомендація Мзс була розіслана в правоохоронні органи і суди. У поліції пояснили, що питання про виїздах ще не вирішене, однак в силових системах звикли підкорятися рекомендацій.

Глава МВС Володимир Колокольцев зажадав обмежити виїзд за кордон керівників усіх рівнів. «Рішення про виїзд особового складу приймати у виняткових випадках з урахуванням усіх факторів, у тому числі суспільно-політичної та криміногенної обстановки в країні перебування, рівня обізнаності співробітників про відомості, що становлять державну таємницю», — говорилося в телеграмі Колокольцева. У прес-службі МВС документ також назвали рекомендацією.

У квітні 2014 року газета «Известия» писала, що Колокольцев тимчасово обмежила виїзд керівників «всіх рівнів» по приватних справах за кордон. Рішення про виїзд особового складу повинні були прийматися тільки у виняткових випадках. В МВС, за даними газети, підготували список з 150 країн, які не можуть поїхати поліцейські.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

1 червня 2017, 20:42

Поліцейські на дорогах здобудуть права суддів

31 травня 2017, 16:18

Водіїв змусять перейти «на літній час»

28 травня 2017, 17:24

Українських поліцейських пронумерують

23 березня 2017, 09:14

Останні новини за сьогодні: