Новини / Події / В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією
1 червня 2017, 20:38
Розмір шрифта: А А А

В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією, Україна, антикорупційна ініціатива, Європейський Союз, бюджет, боротьба з корупцією
В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

В Україні запустили антикорупційну ініціативу Європейського союзу в Україні (EUACI) загальним бюджетом в EUR15,84 млн, розраховану на три роки.

“Я радий, що сьогодні ми починаємо наймасштабнішу ініціативу з протидії корупції… ЄС хоче допомагати Україні і очікує від України дій у відповідь”, – сказав комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнес Хан під час запуску антикорупційної ініціативи при підтримки ЄС і уряду Данії в четвер у Києві.

Він також зазначив, що метою антикорупційної ініціативи ЄС є посилення спроможності новостворених українських антикорупційних інституцій, а також зміцнення зовнішнього контролю за процесом реформ з боку Верховної Ради, громадянського суспільства і ЗМІ. Ініціатива розрахована на 3 роки, внесок Європейської комісії в її функціонування становить EUR14,5 млн, а також EUR1,34 млн – МЗС Данії.

Дана ініціатива складається з трьох елементів, перший, з яких передбачає посилення антикорупційних органів у веденні розслідувань, здійсненні кримінальних переслідувань, в також покарання випадків корупції. В рамках даного компонента будуть доступні різні види підтримки, як експертної, так і ІТ-допомоги.

Другий компонент передбачає створення консультаційної ради міжнародних експертів, яка сприятиме зміцненню можливостей комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції ретельно дослідити законодавство в сфері боротьби з корупцією та стежити за впровадженням реформи.

Третій елемент сприятиме залученню громадянського суспільства і ЗМІ в антикорупційну діяльність, особливо в регіонах, шляхом надання грантів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: