Новини / Події / Українську економіку врятує ударна праця пенсіонерів та інвалідів
21 листопада 2013, 10:19
Розмір шрифта: А А А

Українську економіку врятує ударна праця пенсіонерів та інвалідів

Українську економіку врятує ударна праця пенсіонерів та інвалідів, Василь Надрага, пенсіонери, інваліди, трудовий потенціал
Українську економіку врятує ударна праця пенсіонерів та інвалідів

Екс-міністр соціальної політики України Василь Надрага вважає, що велику допомогу економіці може надати більш активне працевлаштування пенсіонерів та інвалідів. Про це йдеться у сьогоднішній публікації «Капіталу».

«Велику послугу розвитку України може надати погляд на соціальну сферу економіки не як на баласт, а як на нерозкритий резерв», — зазначає колишній міністр.

Єдино правильним виходом із ситуації, на його думку, є посилена розробка та впровадження системи заходів по забезпеченню активного життя людей — як досягли пенсійного віку, так і обмежено працездатних.

Далі Надрага наводить таку аргументацію: «Враховуючи, що більшість робіт у сучасній економіці не вимагає великих фізичних навантажень, трудовий потенціал інвалідів і пенсіонерів просто унікальний. Адже ніхто не буде сперечатися, що якість праці людей, для яких робота набагато більше, ніж просто праця, вище, ніж середньостатистичних співробітників. А сьогодні якість праці, старанність людей — це і є зростання економіки».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

22 березня 2019, 08:19

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Останні новини за сьогодні: