Новини / Події / Фахівці виявили вірус, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів
22 квітня 2017, 13:23
Розмір шрифта: А А А

Фахівці виявили вірус, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів

Фахівці виявили вірус, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів, Доктор Веб, шкідлива програма, логіни і паролі
Фахівці виявили вірус, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів

Про багатофункціонального троянця Trojan.DownLoader23.60762, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів, розповіли у антивірусній компанії Доктор Веб.

Вірус, що заражає Windows-комп’ютери, встановлює на пристрій інші програми, а також краде дані облікових записів від різних сервісів і перехоплює дані, що вводяться на сторінках різних сайтів .

Для крадіжки конфіденційної інформації Trojan.DownLoader23.60762 вбудовується в процес провідника Windows, а також процеси браузерів Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome.

У веб-браузерах троянець перехоплює функції, що відповідають за роботу з мережею. Завдяки цьому шкідлива програма може отримувати і передавати зловмисникам збережені в браузерах логіни і паролі, а також перехоплювати інформацію, яку користувач вводить на сторінках сайтів.

Варто нагадати, що хакери придумали шкідливу програму вірус-шифрувальник в стилі відомої фантастичної франшизи Star Trek, а його «обличчям» став один з героїв саги — Спок. Шкідливе ПЗ написано мовою програмування Python і, заражаючи ПК користувачів, шифрує файли більшості популярних роздільностей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

П'ять звичок, які раніше терміну «вбивають» автомобіль

28 травня 2017, 13:40

Новий троян самознищується, виявивши білоруську розкладку клавіатури

19 лютого 2016, 17:23

Володимир Кличко стане викладачем у Швейцарії

7 травня 2015, 12:18

Останні новини за сьогодні: