Новини / Події / США передали Україні непридатну військову техніку, — ЗМІ
2 грудня 2015, 09:15
Розмір шрифта: А А А

США передали Україні непридатну військову техніку, — ЗМІ

США передали Україні непридатну військову техніку, - ЗМІ, військова техніка, США, Хаммер, Джо Соуерс, фінансування
США передали Україні непридатну військову техніку, — ЗМІ

Кілька Хаммерів мають пластикові вікна та двері, йдеться в матеріалі The Washington Post.
У статті наголошується, що непридатна до використання техніка була виявлена поблизу лінії фронту, і її походження можна визначити за серійними номерами.

Зокрема, один з підрозділів українських спецназівців використовує “Хаммери”, які були виготовлені в кінці 80-х – початку 90-х років. Наголошується, що три позашляховики, які використовує підрозділ, мають пластикові вікна та двері – практично не надаючи ніякого захисту.

Крім цього, шини на одному з “Хаммерів” розірвалися вже після того, як пройшли кілька сотень кілометрів. На думку механіка, це є результатом того, що техніка дуже довго перебувала на складі.

Також, інший підрозділ у складі 120 осіб, за даними видання, отримав один бронежилет того типу, які американські військові перестали використовувати в боях в середині 2000-х років.

Офіційний представник Пентагону підполковник армії Джо Соуерс прямо не прокоментував стан техніки, яка вирушає, проте відзначив, що США як і раніше направляє обладнання та забезпечує підготовку для того, щоб “допомогти Україні краще контролювати і забезпечити захист своїх кордонів, працювати більш безпечно і ефективно, а також зберегти і закріпити свою територіальну цілісність”.

Відзначається, що американські чиновники пояснюють передачу Україні техніки в поганому стані потребою країни у швидкій допомозі. За словами чиновників, США були не готові до російської агресії на сході України, і тому довелося допомагати Україні без попередньої підготовки і наявності фінансування.

У матеріалі наголошується, що поки незрозуміло, яка частина техніки, яку отримала Україна, є застарілою.

Проте повідомляється, що нове обладнання також було передано, це, наприклад, прилади нічного бачення і комплекти для надання невідкладної медичної допомоги. Крім того, українські війська, за даними видання, отримали сучасні засоби зв’язку та обладнання для артилерії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • Вадим А (анонімно) 2 грудня 2015, 11:04 ссылка
    Продайте хаммеры с аукциона, они наверняка имеют умеренный пробег и будут выкуплены частниками за хорошие деньги, а полученные деньги вложите в отечественную технику.
  • Вадим А (анонімно) 2 грудня 2015, 11:07 ссылка
    Амеров можно понять, склады полны старой, морально устаревшей снаяряги и техники, она лежит, занимает место, на ее хранение тратятся деньги, а тут появляется возможность и Украине помочь и от хлама избавиться и денег заработать, грех таким шансом не воспользоваться...
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: