Новини / Події / В Україні зростає вартість квитків на потяги
11 березня 2016, 18:07
Розмір шрифта: А А А

В Україні зростає вартість квитків на потяги

В Україні зростає вартість квитків на потяги, квитки, Ціна, Укрзалізниця, подорожчання
В Україні зростає вартість квитків на потяги

Ціна зростає на квитки в Одесу і Львів, а за швидкість і нові матраци у вагонах візьмуть на 70% більше.

Українців чекає ще один удар по кишені — проїзд на поїздах починає «долар» дорожчати.
За інформацією прес-служби «Укрзалізниці» (УЗ), з 27 березня вже виросте ціна квитків у двох, напевно, найбільш популярних складах: №91/92 Київ — Львів і №105/106 Одеса — Київ.

Так, якщо зараз купейний квиток до Львова коштує близько 230 грн (ціна варіюється в межах 10% залежно від дня тижня), то буде 390 грн (+70%), а до Одеси — відповідно 260 і 430 грн (+65%).

Як роз‘яснили в прес-центрі УОЗ, таке серйозне підвищення пов’язане з переведенням цих поїздів в категорію «нічний експрес», новим білизною та матрацами: «У складі тепер будуть купейні та СВ-вагони (плацкартних немає) віком до 10 років (зазвичай 20 років і більше), час у дорозі скоротиться приблизно на 1,5 години за рахунок зменшення числа зупинок. Також пасажири отримають покращений сервіс — нові матраци, килими, штори, постільна білизна». Для тих, хто не може платити більше, залишаються дешеві (ціна квитків виявиться нижче приблизно вдвічі), але менш зручні потяги: два на одеському напрямку і сім на львівському, в яких є і плацкартні вагони.

Правда, подорожчання може виявитися не останнім. На ті ж 60-70% можуть подорожчати і інші поїзди: якщо нічні експреси стануть затребуваними, то в таку категорію, прогнозують в УЗ, можуть перевести інші склади і напрямки.

ЕКСПЕРТИ. Директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк говорить, що зараз УЗ проводить політику субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних, але і не проти заробити на популярних напрямках. «Цим і пояснюється таке різке підвищення вартості проїзду.

Експеримент повинен знайти баланс між комфортом і вартістю, яку готовий платити пасажир, Не виключаю, що якщо попиту не буде, ціна впаде.

Буде попит — почнуть вводити дорогі експреси і на інших маршрутах. Це насамперед можуть бути рейси на Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя. Поки на них можливе здорожчання лише додаткових послуг, насамперед постільна білизна, що легко пояснити інфляцією (наприклад, замість 18 грн — 22. — Авт.)», — вважає Вовк. А за словами незалежного експерта Володимира Сафонова, УЗ може спробувати заробити на допуслугах: «Наприклад, ввести платну зарядку телефонів». Але в УЗ кажуть, що на 2016-й стрибка цін не планують.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відпустка-2017: почім відпочинок в Україні та Європі

2 червня 2017, 09:25

В Укрзалізниці сказали, на які потяги подорожчають квитки

31 травня 2017, 16:14

Відкрилася вакансія мандрівника по світу з зарплатою 2500 євро

29 травня 2017, 18:40

Останні новини за сьогодні: