Новини / Події / Вартість проїзду до міст-супутників зросте мало не вдвічі
10 січня 2017, 16:59
Розмір шрифта: А А А

Вартість проїзду до міст-супутників зросте мало не вдвічі

Вартість проїзду до міст-супутників зросте мало не вдвічі, підвищення вартості, проїзд в маршрутках, перевізники
Вартість проїзду до міст-супутників зросте мало не вдвічі

У перші тижні 2017 року в деяких областях України починають піднімати вартість проїзду в маршрутках. Пояснюють це більшими витратами на паливно-мастильні матеріали.

У Києві перевізники анонсували підвищення вартості проїзду з 13 до 20 грн за маршрутом № 303 «Київ — Васильків». У Черкасах на переважній більшості маршрутів ціну квитка піднімуть на гривню — до 4 грн. У Львові з 10 січня вартість проїзду зросте приблизно на 40%. Про це повідомив Віктор Щир, начальник управління транспорту і зв'язку Львівської міськради.

«Про підвищення тарифів ще можна говорити у перші місяці після величезної інфляції чи якихось масштабних подорожчань нафтопродуктів. Теперішня ситуація із подорожчанням — це відверте бажання перевізників заробити додаткові гроші», — каже аналітик компанії AFS Олександр Титаренко.

За його словами, передусім, підніматимуть ціни на тих маршрутах, де мала конкуренція.

«У Києві це маршрути до міст-супутників. Туди не ходить метро, не їздять тролейбуси, а приватних перевізників обмаль. Ось вони й вирішили скористатися ситуацією. Ситуація з підняттям цін на транспорт виглядала б інакше і влада б себе поводила жорсткіше, якби половина цих маршруток не належала представникам влади. Але поки не наведуть лад у цій сфері, безконтрольність перевезень зростатиме паралельно з вартістю послуг», — каже експерт.

Нагадаємо, востаннє масштабне підняття цін на проїзд було в лютому 2015 року. Тоді у Києві збільшили вартість проїзду і в метрополітені, випустивши для цього нові жетони.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Перехід на літній час 2019: коли переводять годинник в Україні

22 лютого 2019, 08:22

Останні новини за сьогодні: