Новини / Події / Столичним ОСББ і ЖБК повернуть борги за тепло і гарячу воду: подробиці
25 березня 2017, 19:28
Розмір шрифта: А А А

Столичним ОСББ і ЖБК повернуть борги за тепло і гарячу воду: подробиці

Столичним ОСББ і ЖБК повернуть борги за тепло і гарячу воду: подробиці, ОСББ, ЖБК, борги, компенсація
Столичним ОСББ і ЖБК повернуть борги за тепло і гарячу воду: подробиці

Різницю в нарахуваннях за опалення і гаряче водопостачання можуть відшкодувати столичним ОСББ і ЖБК. Київська влада в 2017 році витратять на борги 35 мільйонів гривень.

Як стало відомо, столичні депутати підтримали проект рішення «Про відшкодування різниці в нарахуваннях за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, наданих ПАТ «Київенерго» і ПАТ «АК «Київводоканал» об‘єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам». Таке рішення було прийнято на засіданні комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Документом передбачається надання ОСББ і ЖБК відшкодування різниці в нарахуваннях за відповідні послуги у періоди з 2002 по 2010 і з 2010 по 2014 рр ..

Підставою для отримання компенсації буде оформлений тристоронній акт за спожиті гарячу воду і тепло між ОСББ і ЖБК, а також ПАТ «Київенерго» і ПАТ «АК «Київводоканал», за розрахунковий опалювальний період.

У пояснювальній записці зафіксовано, що прийняття такого рішення дозволить призупинити стягнення додаткових штрафних санкцій та здійснення претензійно-позовних заходів, щодо ОСББ і ЖБК, до здійсненню Київською міською радою виплат по різниці нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за цей період.

Згідно з проектом рішення, для формування реєстру ОСББ і ЖБК, районним державним адміністраціям в Києві буде доручено збір тристоронніх актів від ОСББ і ЖБК, а також обробка та перевірка даних.

«Після прийняття рішення буде підготовлено окремий проект рішення про внесення змін до бюджету на 2017 рік. Так, з бюджету міста буде виділено приблизно 35 млн гривень», — розповів автор проекту Вадим Ніздря.У зв’язку з цим, ПАТ «Київенерго» і ПАТ «АК «Київводоканал» просять утриматися від нарахування додаткових штрафних санкцій та ведення претензійно-позовної роботи щодо їх стягнення, які утворилися ОСББ і ЖБК за ці періоди. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям обіцяють компенсувати збитки від квартирних шахраїв

15 травня 2017, 18:30

Самим робити ремонт і платити штрафи за прострочення: як новий комунальний закон змінить життя українців

13 травня 2017, 17:12

Наявність боргу за житлово-комунальні послуги впливає на розмір призначення субсидії

11 травня 2017, 11:14

Останні новини за сьогодні: