Новини / Події / Прецедент: в Україні суд присяжних вперше в історії виправдав обвинуваченого
31 жовтня 2013, 08:04
Розмір шрифта: А А А

Прецедент: в Україні суд присяжних вперше в історії виправдав обвинуваченого

Прецедент: в Україні суд присяжних вперше в історії виправдав обвинуваченого, суд присяжних, виправдувальний вирок, адвокат
Прецедент: в Україні суд присяжних вперше в історії виправдав обвинуваченого

У райсуді міста Суми було винесено перший в історії українських судів присяжних виправдувальний вирок: два бібліотекаря і вихователька дитячого садка разом з двома суддями вирішили, що 20-річний Олександр Бондаренко не вбивав двох односельчанок.
У ніч на 2 жовтня 2012-го в селі Стецьківка Сумського району грабіжники вбили двох пенсіонерок. На допит викликали чи не все село, в результаті слідчі зупинилися на 20-річному різноробочому Олександрові Бондаренко. Через день після допиту з’явилася його явка з повинною, а пізніше і докази – недопалок з його слиною, знайдений нібито на місці злочину, і пара шкарпеток зі слідами запеченої крові вбитих. Родичів насторожило, що в справі навіть з’явився держадвокат.
«Мама Олександра, Людмила Леонідівна, прийшла до мене в кваліфікаційну комісію адвокатів області, щоб довідатися інформацію про захисника сина – Олександра Губу, – розповіла «Вістям» адвокат Бондаренко Олександра Ковальова. – Виявилося, що Губа ще зовсім недавно працював слідчим у Сумському міськвідділі міліції і адвокатом став без року тиждень. До того ж він з’явився в селі в 6 годині ранку і брав участь у слідчих діях, хоча підозрюваний його не запрошував». У підсумку Ковальова стала адвокатом, а Бондаренко попросив суд присяжних для розгляду справи. Присяжними стали дві співробітниці бібліотеки і вихователька дитячого садка.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Вартість юрпослуг підвищиться через прожитковий мінімум

11 січня 2017, 07:43

Як стягнути гроші з сусіда, який затопив квартиру?

28 серпня 2013, 11:15

Останні новини за сьогодні: