Новини / Події / «Мені все пох*й, я довічно недоторканний». Суддя РОЗСТРІЛЯВ людину
1 липня 2010, 08:05
Розмір шрифта: А А А

«Мені все пох*й, я довічно недоторканний». Суддя РОЗСТРІЛЯВ людину

"Мені все пох*й, я довічно недоторканний". Суддя РОЗСТРІЛЯВ людину, суддя, пістолет, міліція, постріл, Євген Вовк
«Мені все пох*й, я довічно недоторканний». Суддя РОЗСТРІЛЯВ людину

У ніч на 28-е червня суддя Дарницького суду міста Києва Євген Ігорович Вовк разом з дружиною «відпочивав» у кафе села Бобриця Канівського району Черкаської області. І суддя і його дружина вели себе вкрай зухвало. Спочатку дружина судді голосно хвалилася, що у неї є бойовий пістолет і їй «все пох .. уй». А потім «виступив» і сам суддя Вовк, намагаючись влаштувати бешкет в кафе. Присутні осмикнути п‘яного дебошира побоювалися, а судді явно хотілося пригод. У решт він вирішив причепитися до молодої людини, Олександру Ігоровичу Купи, який виходив з кафе.

Вовк з криком «А мені пох .. уй, що ти здоровий!» випустив у нього п’ять куль з пістолета Макарова. Купа упав, його дружина стала просити Вовка викликати «Швидку». На що суддя гордо відповів, що йому, знову таки «пох .. уй» і що він «довічно недоторканний». Опинившись поряд хлопець затискав Купі рани, з яких юшила кров. На «Швидкій» хлопця доставили в реанімацію, де він і знаходиться зараз. Одну кулю витягти з тіла так і не змогли.

Тим часом у Бобриця послідовно приїжджали співробітники міліції Канівської, Черкаської, а потім і Київської міліції. У діях співробітників міліції вже сьогодні явно видно спроби зам‘яти справу і вигородити суддю Вовка. Так, хлопця, який затискав рани Купі, вже забрали у відділок на три доби, дівчину-свідка довели до нервового зриву.

Примітно, що суддя Дарницького місцевого суду Євген Вовк нещодавно дійсно був обраний на посаду судді безстроково. Чи допоможуть зв’язку судді — «баклана» піти йому від відповідальності — питання риторичне.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Росії вже винесли вирок Н.Савченко — адвокат

7 вересня 2015, 10:00

Останні новини за сьогодні: