Новини / Події / Вконтакте розробляє свій аналог Вікіпедії
17 червня 2011, 19:08
Розмір шрифта: А А А

Вконтакте розробляє свій аналог Вікіпедії

Вконтакте розробляє свій аналог Вікіпедії, соціальна мережа, ВКонтакте, енциклопедичні статті, релігія, правила приватності
Вконтакте розробляє свій аналог Вікіпедії

Соціальна мережа Вконтакте заявила про розробку нового сервісу для створення користувачами енциклопедичних статей на сторінках ресурсу.

Новий сервіс дозволить користувачам писати енциклопедичні статті на різні теми. На даний момент на сайті вже запущена функція, що дозволяє писати статті про різних світових релігіях, які будуть розміщені на сторінках соціальної мережі.

Щоб їх прочитати, потрібно натиснути на кнопку Релігійні погляди в акаунті користувача. Як повідомили в прес-службі соціальної мережі, це — перший крок до запуску нового великого сервісу.

Незважаючи на те, що адміністрація ще не оголошувала офіційно про його запуск, і про його існування знає обмежене коло користувачів, на сторінках ресурсу розгорнулася так звана війна правок, коли користувачі замінюють інформацію на недостовірні дані чи образи. Наприклад, в історії правок по темі Православ'я можна знайти кілька явно образливих постів.

З проблемою війни правок стикається і найбільша онлайн-енциклопедія Вікіпедія. Однак цього ресурсу вже вдалося виробити захист від користувачів, які прагнуть за допомогою правок спотворити інформацію. В енциклопедії є список статей, які частково захищені для правок: їх заборонено редагувати анонімним користувачам.

Наприклад, в число частково захищених від правок статей входить текст про засновника соціальної мережі ВКонтакте Павла Дурова.

У прес-службі ВКонтакте відмовилися коментувати можливі методи боротьби з користувачами, які будуть публікувати образливу і помилкову інформацію в новому розділі.

Нагадаємо, раніше адміністрація соціальної мережі ВКонтакте змінила правила приватності, згідно з якими користувачі ресурсу більше не зможуть повністю приховати список своїх друзів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Вконтакте» перевезе українських фахівців у Росію

30 травня 2017, 15:21

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Творці нової української соцмережі: Головне на старті — це довіра людей

23 травня 2017, 07:54

Гроші є. Гройсман хоче підвищити соцстандарти в Україні на 2 місяці раніше

17 травня 2017, 16:53

Останні новини за сьогодні: