Новини / Події / Невідомі властивості відомого
8 січня 2014, 18:02
Розмір шрифта: А А А

Невідомі властивості відомого

Невідомі властивості відомого, вітамін С, профілактика, рак
Невідомі властивості відомого

Профілактичний попередній прийом великих доз вітаміну С та інших антиоксидантів забезпечує потужний захист від радіаційного ураження і раку. Доктор Ацуо Янагісава і його колеги нещодавно провели дослідження, в ході якого було виявлено, що працівники Фукусіми, пройшли профілактичний прийом високих доз вітаміну С до участі в роботах по очищенню в радіоактивній зоні станції були захищені від пошкодження ДНК і раку. Новинна Служба Ортомолекулярная Медицини (OMNS) повідомляє, що доктором Янагісава були оцінені 16 чоловіків у віці від 32 до 59 років, які працювали від п‘яти до шести тижнів в зоні з високим радіаційним фоном на Фукусімі. Деякі з цих чоловіків отримали терапевтичні сеанси у вигляді 25 000 міліграмів (мг) внутрішньовенно вітаміну С разом з пероральним прийомом інших потужних антиоксидантів, таких як альфа-ліпоєва кислота і вітамін Е до входу в зону зараження. Одночасно випробувані з контрольної групи не отримали попередню вітамінів. Після взяття зразків крові у всіх чоловіків і їх оцінки (загальний аналіз крові, а також плазмових рівнів вільної ДНК і сорока семи пов’язаних з раком експресії генів) доктор Янагісава і його команда виявили, що ті, хто отримав терапію вітаміном С не зазнали збільшення ризику розвитку раку або зміною вільної ДНК.
Ті, хто не отримав лікування, з іншого боку, мали значно підвищений ризик раку. І, найцікавіше, хто не пройшов попередню обробку, але отримав «вітамінне» втручання після лікування в тому ж режимі протягом двох місяців, повністю відновили параметри здорової ДНК і повернулися до нормального життя. Їх загальний бал ризику розвитку раку також повертається в норму, що ілюструє неймовірну силу всім відомого вітаміну С та інших антиоксидантів як для захисту, так і навіть для звернення назад, руйнівного впливу радіації.
«Це важливе клінічне випробування і демонстрація підтверджують дослідження, проведене ще майже 20 років тому. Вітамін С є одним з найпотужніших речовин в захисті від пошкоджуючих клітини вільних радикалів.

Джерело:
http://www.naturalnews.com/034993_vitamin_C_radiation_poisoning_cancer.html#ixzz2mxUs7v00

За 75 років медичних досліджень і клінічної практики виникає природне запитання — якщо вітамін С настільки сильний, чому про це ніде не говориться? Відповідь (болюча і очевидна) виглядає приблизно так: студенти-медики витрачають всього 2!!! навчальних години на невелике ознайомлення з подібними препаратами. Терапія вітаміном С при хронічних захворюваннях повністю ігнорується традиційними медиками, а дози, що призначаються ними абсолютно невірні (малі) в нинішніх умовах. хронічних захворювань систематично ігнорується традиційної медицини протягом багатьох десятиліть. Доктор Фредрік Р. Кленнер виявив реальну силу вітаміну С. Ще в 1940-их, доктор Кленнер використовував вітамін С для повного лікування 60ти з 60ти випадків поліомієліту, і це було ще в ті часи, коли вакцина від поліомієліту навіть не існувала. Доктор Кленнер представив свої висновки на великій медичній конференції про свій успіх по використанню високою дозою вітаміну С в терапії, але це було повністю проігноровано. Замість цього, Big Pharma “мертвою хваткою” зайнялася промивання мізків більшості лікарів, змушуючи їх повірити в те, що токсичні антибіотики, які знищують кишкову флору та імунну систему є кращим вибором. Доктор Кленнер був одним з перших лікарів, які усували хвороба з допомогою вітаміну С. Насправді, він повністю усунув вітряну віспу, кір, свинку, правець та поліомієліт з допомогою великих доз вітаміну С. І, майте на увазі, доктор Кленнер зробив це, коли вакцини навіть не існувало. Такі медичні факти. Доктор Кленнер вилікував пневмонію, енцефаліт, оперізуючий лишай, герпес, мононуклеоз, панкреатит, гепатит, плямиста лихоманка Скелястих гір, інфекції сечового міхура, алкоголізм, артрит, деякі види раку, лейкемію, атеросклероз, розрив міжхребцевого диска, високий рівень холестерину, виразки рогівки, діабет, глаукома, радіаційні опіки — список можна продовжувати і продовжувати. Він опублікував десятки статей — просто наберіть в Google” Доктор Klenner і ви будете вражені тим, що ви знайдете.
Хочете дізнатися більше про терапії вітаміном C терапії? Ось що кажуть експерти про цілющу силу вітаміну С: “Деякі лікарі просто будуть стояти осторонь і дивитися, як їх пацієнт помирає, але вони не будуть використовувати аскорбінову кислоту (вітамін С), тому що в їх обмежених умах він існує тільки як вітамін, а не ліки”.
Д-р Фредерік Кленнер
”Вітамін С є кращим в світі природним антибіотиком, противірусним препаратом і антитоксином. Важливість вітаміну С не може бути переоцінена «
Андрій Саул, кандидат технічних наук
”Тіло людини було розроблено, щоб працювати краще всього з високим вмістом вітаміну С, який може бути синтезований при необхідності в печінці.”
Томас Е. Леві, доктор медичних наук, доктор юридичних наук, лікар-кардіолог: «Я завжди дивлюся на високі дози вітаміну С як на природний спосіб боротьби з кризою в плані вашого здоров‘я. Це поняття, однак, не існує в звичайному мисленні медичного розуму. “
Рональд Ханингэйк, доктор медичних наук — особисто керував 60000 сеансів внутрішньовенного введення вітаміну С “Все більше і більше лікарі стають переконані в цінності великих доз вітаміну С. “
Безпека та ефективність терапії вітаміном С представлена в роботах з клініки Ріордан багатьма фахівці в терапії вітаміном З, таких як Ірвін Стоун, Абрам Хоффер, Роберт Кэткарт плюс перераховані вище.

Джерело:
http://www.naturalnews.com/042541_vitamin_C_natural_cures_Andrew_w_saul.html#ixzz2mxVO1KGC

На думку вчених з Нової Зеландії вітамін С може зупинити зростання ракових клітин. Було надано неспростовні докази зв’язку між прийомом вітаміну С і вбивства “великий C” (раку). Вітамін С вбиває рак, тому що ракові клітини не мають ферменту каталази, щоб переробити перекис водню (H2O2) на воду і кисень. Результат: пухлина гине зсередини на отриманій H2O2. Тим не менш ще минулого року FDA зупинив дослідження впливу вітаміну С на зцілення від раку. Причому вони надалі намагалися заборонити все виробництво IV аскорбінової кислоти для використання при лікуванні раку. Та ж сама історія була в далекому 1753, коли Джеймс Лінд показав, як запобігти і вилікувати цингу, із застосуванням цитрусових, що містять вітамін С. На жаль, 100000 моряків британського флоту моряки від цинги, поки всі «експерти» не померли від старості і були замінені новими, більш відкритим розумом. Нові ідеї, навіть ті рятувальні, як правило, ігноруються «експертами» навіть після того, як ці ідеї перевірені.
Що таке вітамін С?
Аскорбінова кислота, AKA вітамін С є водорозчинним вітаміном відомий стимулюванні імунної системи. Але вітамін С також є антиоксидантом, який був пов‘язаний з омолодженням шкіри, сприяє здоров’ю зубів і ясен, необхідний для виробництва колагену і покращує всмоктування заліза, B-12, фолієвої кислоти, B-6 і вітамін Е.

Джерело:
http://www.naturalnews.com/036068_vitamin_C_cancer_tumors.html#ixzz2mxWZ0bFC
Даний матеріал є вільним скороченим оглядом оригінальних статей (посилання представлені в тексті).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Дефіцит держбюджету знизився до 10 млрд гривень

27 квітня 2017, 16:56

Останні новини за сьогодні: