Новини / Події / Prodigy в Києві: такий концерт нам не потрібен!
6 червня 2013, 08:05
Розмір шрифта: А А А

Prodigy в Києві: такий концерт нам не потрібен!

Prodigy в Києві: такий концерт нам не потрібен!, Prodigy, концерт, квиток
Prodigy в Києві: такий концерт нам не потрібен!

Шоу легендарної групи в МВЦ вразило своєю стислістю і відсутністю спецефектів.
Концертний тур Prodigy, в рамках якого британські рейвери заглянули в Київ, проходить під гордим девізом «Prodigy. Відродження». «Відродження», м‘яко кажучи, розчарувало. Хоча Кейту Флінту, солісту «особливо обдарованих» (так перекладається слово prodigy з англійської) 17 вересня стукнуло лише 40, він не бігав по сцені, не стрибав — а спокійно прогулювався, періодично хапаючись за гітару або покрикуючи зі середнього ступеня ентузіазмом у мікрофон. І це притому, що виступали-то Prodigy лише трохи більше години!
Частина фанів групи, що купили квитки на шоу, на концерт … не встигли. Багато, отримавши запрошення на 20.00, вирішили: поки традиційний «розігрів» (у команд такого рівня він може тривати до двох годин), те та се, на сцену музиканти вийдуть до 22-23 годинах. Та ба! Англійці і правда почали із запізненням, з’явившись на сцені до дев'яти, але рівно в 22.00, по-англійськи, не прощаючись, пішли зі сцени. В МВЦ увімкнули світло, і техніки стали збирати апаратуру.

Ніякого продовження організатори не передбачили: було відразу кілька «офіційних афтепаті Prodigy» у різних клубах Києва, але жодної — у залі, де проходив концерт. Якийсь фан, який витратив 800 грн. на квиток в vip-зону, улігся на стіл. «Куди я піду?! У мене квиток на поїзд додому на ранок, я думав, буду тут всю ніч відпочивати!» — Голосив він. Худенька дівчина сиділа біля виходу з МВЦ на підлозі, обхопивши голову руками. «Все нормально, просто я втомилася: їхала сюди 9 годин, — відхилила вона пропозиції допомоги. — Не очікувала, що буде так мало …»
Не чути було і обіцяних 270 кіловат звуку. Втім, не було і шоу — ні піротехніки, ні тямущого світла. Prodigy могли і не приїжджати — послали б якогось діджея, він би слабал сет з їх нового альбому і декількох старих хітів. Які, до речі, самі Prodigy виконували не цілком, а шматками: легендарні «Smack my bitch up» та «Diesel Power» перетворили на куці хвилинні обрубки. Нормально з хітів Prodigy відпрацювали лише «Voodoo People», розігріваючи публіку. З останньою, до слова, група працювала мало: раз умовили повзала присісти і зрідка протягували мікрофон натовпу — покричати «Invaders must die!»
 «Спасибі їм, що приїхали, що хоч так», — виправдовувався за кумирів фан Олексій, танцюючи на вулиці біля машини, звідки доносився рейв. Дякую, але більше так не треба.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Читання на планшеті допоможе сфокусуватися на деталях

16 лютого 2017, 09:26

В Україні ввели таємні залізничні тарифи

17 січня 2017, 09:50

BMW розкрив плани по випуску екологічних автомобілів

5 грудня 2016, 17:30

Що таке концепція Нової української школи?

15 вересня 2016, 17:48

Останні новини за сьогодні: