Новини / Події / Купівлю вживаного авто тепер можна буде оформити в салоні
14 липня 2016, 17:05
Розмір шрифта: А А А

Купівлю вживаного авто тепер можна буде оформити в салоні

Купівлю вживаного авто тепер можна буде оформити в салоні, договір про продажу, б/у автомобілі, автосалони
Купівлю вживаного авто тепер можна буде оформити в салоні

Відтепер оформлювати договір щодо продажу б/у автомобілів можна буде в автосалонах, за схемою, яка встановлена для реєстрації нових автомобілів.Про це повідомляє генеральний директор Всеукраїнської асоціаціі автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Водночас, за його словами, сервісні центри МВС також продовжують виконання цієї функції.

“Мені повідомили з МВС, що постанова КМУ була прийнята і продавцю вживаного авто через комісійний майданчик не потрібно буде разом з покупцем такого авто ходити в СЦ МВС для продажу вживаного авто і достатньо буде виписати договір купівлі-продажу в салоні (як це робиться зараз при продажу нового авто), а не оформляти його в СЦ МВС ( з’явилась альтернатива: хто захоче, той і далі буде оформляти угоду в СЦ МВС; а хто захоче, оформить таку угоду прямо на комісійному майданчику або в салоні)”, – написав Назаренко.

Тому віднині українці зможуть оформляти договори купівлі-продажу б/у машин не в сервісних центрах (донедавна – МРЕВ), а прямо в автосалонах і на комісійних майданчиках.

“Це особливо зручно, коли покупець і продавець знаходяться в різних регіонах і їм тепер немає необхідності спільно їхати в сервісний центр”, – говорить Назаренко.

Як наголошує гендиректор ВААІД, відповідне рішення невигідно тільки для тих, хто пропонує оформлення авто без жодних черг.

Раніше нас своїй сторінці очільник ВААІД повідомляв, що його організація запропонувала МВС внести зміни до урядових постанов № 1388 і № 1200, які в разі їх затвердження дозволять будь-яким компаніям (не тільки автосалонам, комісійним майданчикам і їм подібним) торгувати б/у авто (комісійний продаж і trade-in).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

На кордоні Криму відкриють три автостанції

22 березня 2017, 16:58

Дешеві іномарки в Україні: кого насправді виручають українці

20 лютого 2017, 09:38

В Україні відкрили магазин суперкарів

16 грудня 2016, 20:25

Чому українці не поспішають приганяти дешеві б/у авто

27 серпня 2016, 18:28

Останні новини за сьогодні: