Новини / Події / З британською візою тепер можна їздити в Ірландію
13 травня 2011, 16:11
Розмір шрифта: А А А

З британською візою тепер можна їздити в Ірландію

З британською візою тепер можна їздити в Ірландію, Ірландія, віза, Великобританія, Алан Шаттер
З британською візою тепер можна їздити в Ірландію

Ірландія з липня 2011 р. по жовтень 2012 скасувала візи для громадян України, які мають візу Великобританії. Про це заявив міністр юстиції, рівності і оборони в нижній палаті парламенту Ірландії Алан Шаттер, повідомляє прес-служба департаменту юстиції і рівності.

«Громадянам 14 країн, яким зазвичай необхідна віза для в‘їзду в країну (вартістю 60 євро), які отримали короткострокові візи на в’їзд до Великобританії до 180 днів і хочуть поїхати звідти до Ірландії, не буде потрібна додаткова віза», — заявив А. Шаттер. За його словами, така програма поширюється на громадян України, Білорусії, Чорногорії, Росії, Сербії, Туреччини, Бахрейну, Кувейту, Катару, Саудівської Аравії, ОАЕ, Індії, Китаю та Узбекистану.

«Цей список, звичайно, буде переглядатися у світлі накопиченого досвіду і протягом програми в нього можуть бути додані інші країни», — зазначив А. Шаттер. -«Це суттєва зміна в державній політиці — перший раз Ірландія впроваджує таку програму. Пропонується, що вона буде випробувана з липня цього року по жовтень 2012 р»

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Останні новини за сьогодні: