Новини / Події / В Україну не пропускають тільки контрафактний товар
31 травня 2017, 10:22
Розмір шрифта: А А А

В Україну не пропускають тільки контрафактний товар

В Україну не пропускають тільки контрафактний товар, Олексій Василенко, митний контроль, контрафактний товар, інтернет-магазини
В Україну не пропускають тільки контрафактний товар

Директор департаменту організації митного контролю ГФС Олексій Василенко заявив, що обмеження митницями ввезення товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається тільки на вимогу правовласників або їх представників, передає прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з‘явилася інформація, що українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах, на підставі списку об’єктів інтелектуального права.

«Такі обмеження застосовуються тільки у разі, якщо контрафактна продукція, або якщо її походження не вдалося встановити», − пояснив Василенко.

Він також підкреслив, що відповідно до Митного кодексу України, всі надходження проходять обов'язкову перевірку, а правовласнику надається можливість визначити, чи є даний товар оригінальним.

«У разі встановлення контрафактності товар не потрапляє на митну територію України. При відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник інформує митницю про можливість поновлення митного оформлення такого товару», − зазначив представник ГФС.

Він категорично спростував інформацію про те, що митниці дано вказівку забороняти фізичним особам ввезення в Україну товарів, права на торгові марки яких заявлені у митному реєстрі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • see pron (анонімно) 21 грудня 2018, 01:46 ссылка
    4GcCHe It as not that I want to duplicate your web site, but I really like the design. Could you let me know which design are you using? Or was it custom made?
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Блокування посилок: що робити і як повернути своє

31 травня 2017, 17:31

Податківці почали обшукувати всі посилки українців

25 травня 2017, 14:02

Google простежить за тим, що ми купуємо в торгових центрах

25 травня 2017, 09:53

Останні новини за сьогодні: