Новини / Події / Тупий і ще тупіший: ТОП-10 речей, через які ми тупішаємо
6 червня 2013, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Тупий і ще тупіший: ТОП-10 речей, через які ми тупішаємо

Тупий і ще тупіший: ТОП-10 речей, через які ми тупішаємо, робота, мозкова діяльність, паління
Тупий і ще тупіший: ТОП-10 речей, через які ми тупішаємо

Якщо думати і працювати стає все складніше, значить, час відмовитися від деяких з нижчеперелічених звичок.

У наш час дуже багато говориться про саморозвиток і майже нічого про інтелектуальне саморуйнування. Ви давно помітили, що необхідність сконцентруватися на роботі стала справжнім випробуванням, а найпростіші завдання викликають у вас паніку? Співчуваємо … Схоже, ви тупішаєте. І причин цьому є як мінімум десять:

Перегляд реаліті-шоу. Австралійські вчені провели дослідження, в ході якого щойно переглянули чергову серію реаліті-шоу респондентів просили пройти тест на інтелект та ерудицію. Чи варто говорити, що їх результат був набагато гірше, ніж у людей, далеких від «Великого брата» та інших шоу, що імітують реальне життя?

Цукор. Підвищене споживання цукру протягом всього шести тижнів призводить до погіршення пам‘яті і загального сповільнення мозкової активності, довели американські вчені.

Жувальна гумка. Дослідники з Кардиффського університету в Уельсі з’ясували, що жування гумки призводить до погіршення короткочасної пам‘яті.

Зайва вага. У 2010 році професори Кентського університету в США провели дослідження над сотнею людей, що страждали від ожиріння, до і після операції зі зменшення шлунку. Як виявилося, до операції випробувані демонстрували здібності до запам’ятовування нижче середнього, проте вже через 12 тижнів з моменту хірургічного вмешателсьтва їх показники досягли нормальних значень.

Зміна часових поясів. Каліфорнійські вчені міняли піддослідним мишам графік сну кожні три дні протягом місяця. У результаті організм тварин почав виробляти на 50% менше нейронів, ніж при нормальному режимі.

Пасивне куріння. Крім безлічі негативних наслідків пасивного куріння значиться ще й зниження IQ у людей, змушених регулярно знаходиться поблизу курців. Особливо негативно сигаретний дим позначається на інтелекті дітей, запевняють вчені.

Стрес. Центр вивчення стресу при Єльської університет зміг довести в цьому році, що постійне нервове напруження призводить до зменшення кількості зв‘язків між нейронами мозку і зниження кількості сірої речовини в цілому.

Заспокійливі препарати. Однак прагнучи побороти такі наслідки стресу, як нервозність і безсоння, ви також ризикуєте знизити свої інтелектуальні здібності. Деякі з прописуваних за даних діагнозах препаратів можуть викликати недоумство, втрату пам’яті і навіть суїцидальні думки.

Нестача йоду. Брак в організмі дорослої людини такого елемента, як йод, призводить до зниження його IQ на 13 пунктів.

Куріння марихуани. Балуючись легкими наркотиками, ви буквально вбиваєте свій мозок, довели вчені з Дьюкского університету. Марихуана порушує нейропсихологічні функції, які неможливо відновити навіть після багаторічного утримання від паління.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Останні новини за сьогодні: