Новини / Події / ООН визнала торгівлю дітьми суворою реальністю України
23 березня 2007, 11:15
Розмір шрифта: А А А

ООН визнала торгівлю дітьми суворою реальністю України

ООН визнала торгівлю дітьми суворою реальністю України, торгівля дітьми, сувора реальність, ООН, боргова кабала, Український інститут соціальних досліджень, сексуальні послуги, права дітей
ООН визнала торгівлю дітьми суворою реальністю України

Організація Об‘єднаних Націй виражає стурбованість розвитком дитячої проституції на Україні. Як пише в четвер PROUA, про це мовиться в доповіді, яка представила спеціальний доповідач ООН з питання про торгівлю дітьми, дитячу проституцію і дитячу порнографію Хуан Мігель Петит за підсумками відвідин України в кінці жовтня 2006 року.

У доповіді наголошується, зокрема, що на Україні процвітає дитяча проституція, а торгівля дітьми є «величезною проблемою і суворою реальністю».

Петит стверджує, що 10 відсотків жертв торгівлі людьми складають діти у віці від 13 до 18 років, половина дітей посилається в сусідні країни, в основному до Росії. «Діти експлуатуються у вуличній торгівлі як домашня прислуга, в сільському господарстві, як танцівниці, офіціанти і офіціантки або в цілях надання сексуальних послуг», — мовиться в доповіді.

Торговці дітьми заманюють свої жертви в боргову кабалу, вони примушують їх відпрацювати витрати, пов’язані з поїздкою і такими послугами, як живлення і житло, при цьому можливості вирватися з кабали з’являються украй рідко.

У свою чергу, згідно даним обстеження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень серед жінок, які займаються наданням сексуальних послуг, в комерційних цілях, 11 відсотків складали діти у віці від 12 до 15 років і 20 відсотків — у віці від 16 до 17 років.

Хуан Мігель Петит підкреслює в своїй доповіді, що з відміною віз для туристів з більшості західних країн Україна стає одним з основних напрямів для секс-турізма, в якому використовуються і діти. На думку, представника ООН, Україні необхідно буде сформувати нову модель захисту прав дітей, інакше вона зіткнеться з наслідками, які серйозно позначатимуться на майбутніх поколіннях.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: