Новини / Події / Україна заборонила транзит продуктів в Придністров'я
20 травня 2017, 19:30
Розмір шрифта: А А А

Україна заборонила транзит продуктів в Придністров'я

Україна заборонила транзит продуктів в Придністров'я, транзит, продовольчі продукти, Придністров'я
Україна заборонила транзит продуктів в Придністров'я

Україна заборонила транзит продовольчих продуктів до так званої «Придністровської молдавської республіки» через свою територію.

Про це на екстреному засіданні «Ради безпеки Придністров‘я» повідомив міністр сільського господарства і природних ресурсів ПМР Ефімов Коваль, повідомляє прес-служба глави «республіки».

За його словами, напередодні міністерство отримало лист від Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, в якому їх попередили про заборону транзиту вантажів в Придністров’ї через територію України.

«Автори документа посилаються на розпорядження головного державного інспектора ветеринарної медицини України, датоване 17 травня поточного року, яким визначено, що з 20 травня пропуск підконтрольних вантажів в режимі транзиту через територію України, які направляються в Придністров‘ї, будуть здійснюватися тільки за умови узгодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова. Попередні узгодження транзиту по території України в придністровському напрямі визнана нечинною ьнимі. Цю інформацію рекомендовано довести до відома всіх зацікавлених операторів ринку», — повідомили в прес-службі.

За словами Коваля, в разі недопуску вантажів в порт, господарюючі суб’єкти «республіки» будуть змушені зберігати їх на штрафмайданчику і платити за простій вантажу на території України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна сильно зменшить тариф на транзит газу

3 травня 2017, 14:22

Останні новини за сьогодні: