Новини / Події / У столиці до кінця року може з'явитися віддалене управління світлофорами для боротьби з пробками на дорогах
28 січня 2017, 16:16
Розмір шрифта: А А А

У столиці до кінця року може з'явитися віддалене управління світлофорами для боротьби з пробками на дорогах

У столиці до кінця року може з'явитися віддалене управління світлофорами для боротьби з пробками на дорогах, мережева інфраструктура, світлофорні об'єкти, інтелектуальна транспортна система, Юрій Назаров
У столиці до кінця року може з'явитися віддалене управління світлофорами для боротьби з пробками на дорогах

До кінця поточного року київські адміністративні установи та комунальні підприємства об’єднають в єдину мережеву інфраструктуру, повідомив радник київського міського голови Юрій Назаров.

“Уже база інфраструктури створена. До середини року ми покриємо десь 60% структурних підрозділів, і до кінця року ми повністю всі підрозділи покриємо”, – сказав він журналістам в Києві в п’ятницю.

Ю.Назаров пояснив: “Ми будуємо міську інфраструктуру передачі даних, тобто, по суті, кладемо оптоволоконний кабель, щоб об’єднати структурні підрозділи, забезпечити швидку передачу даних, безпечну і захищену”.

За його словами, в єдину локальну мережу вже інтегровані Київська міськдержадміністрація, київський контакт-центр, data-центр, Шевченківська райадміністрація, департамент фінансового аудиту, КП “Київський метрополітен” і “Київпастранс”.

“Ми побудували базу інфраструктури, яку будемо нарощувати, і будемо охоплювати всі структурні підрозділи”, – зазначив радник мера Києва.

За його словами, столична влада планує до кінця року інтегрувати в систему світлофорні об’єкти, щоб побудувати інтелектуальну транспортну систему.

“Тобто автоматичне перемикання світлофорів або віддалене управління світлофорами, наприклад, коли пробки”, – сказав Ю.Назаров.

Разом з тим мер Києва Віталій Кличко заявив: “Наше завдання – об’єднати все (структурні підрозділи – ред.) це в єдину систему комунікації… Ми сьогодні, Київська міська адміністрація, витрачаємо на цей сервіс близько 40 млн грн”.

Згідно з планом, єдина інформаційно-комунікаційна інфраструктура буде включати контактний центр, єдину систему обліку, електронний документообіг, data-центр, картку киянина, єдиний білінг, єдину GIZ-систему.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Meta.UA запустила карти власної розробки

11 січня 2011, 10:14

Nokia і Clarion перетворять автомобіль в смартфон

23 червня 2010, 15:57

Останні новини за сьогодні: