Новини / Події / Українці склали більше 50% іноземних покупців квартир в елітному варшавському житлокомплексі
20 жовтня 2015, 08:01
Розмір шрифта: А А А

Українці склали більше 50% іноземних покупців квартир в елітному варшавському житлокомплексі

Українці склали більше 50% іноземних покупців квартир в елітному варшавському житлокомплексі, продажі квартир, житловий комплекс, Варшава
Українці склали більше 50% іноземних покупців квартир в елітному варшавському житлокомплексі

Більше 50% від обсягу міжнародних продажів квартир в елітному житловому комплексі (РК) Zlota 44 (Варшава) припало на частку українських інвесторів, повідомляє девелопер проекту BBI Development SA в прес-релізі в понеділок.

“Комплекс отримав великий інтерес з боку міжнародних покупців, більше половини яких склали громадяни України, що знаходяться в пошуках другого будинку або надійного варіанту для інвестицій у житло”, – зазначено в повідомленні.

За словами президента BBI Development Міхала Скотницького, наведеним у повідомленні, близько 70% попиту на квартири комплексу надходить з боку польських покупців, більше 30% – від іноземних інвесторів.

Як зазначено в повідомленні, ключовим моментом, що привертає українських інвесторів до даного об’єкта, є рівень річної орендної ставки на житло такого класу у Варшаві, в середньому становить 7,5% від ціни, що на 0,5% -5,5% більше, ніж в інших великих містах Європи.

Будівля житлового комплексу, будівництво якого передбачається завершити в середині 2016 року, має висоту в 192 метри і 52 поверхи, на яких розташовані 1-3-кімнатні квартири площею від 60 до 300 кв. м, а також пентхауси і резиденції, що займають весь поверх, площею до 930 кв. м.

Крім 287 квартир, пентхаусів і резиденцій, в Zlota 44 розташований комплекс для відпочинку площею 1,4 тис. кв. м, підземне винне сховище на 10 тис. пляшок, а також дев’ятиповерховий паркінг.

Згідно з повідомленням, ціни на квартири в житловому комплексі стартують від $ 370 тис. За однокімнатну і досягають $ 3 млн за трикімнатну. Ціни на пентхауси встановлюються при переговорах в приватному порядку і, як очікується, будуть перевищувати $ 10,75 млн.
Інвестором будівництва об’єкта виступає американська Amstar, а постачальником послуг для обслуговування об’єкта – міжнародна Savills Plc.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Квартири заборонять переобладнувати під офіси та хостели

22 травня 2017, 14:31

Наявність боргу за житлово-комунальні послуги впливає на розмір призначення субсидії

11 травня 2017, 11:14

57% українців хочуть жити в багатоквартирних будинках

24 квітня 2017, 09:46

Останні новини за сьогодні: