Новини / Події / Економія електрики посилилася: «Укренерго» в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт
18 грудня 2014, 12:04
Розмір шрифта: А А А

Економія електрики посилилася: «Укренерго» в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт

Економія електрики посилилася: "Укренерго" в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт, НЕК Укренерго, аварійне відключення, потужність
Економія електрики посилилася: «Укренерго» в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” у вівторок, 16 грудня, ввів графік аварійних відключень на 6,525 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

За даними прес-служби компанії, з ранку понеділка, 15 грудня, обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК о 8:15 вівторка віддало команду на застосування графіків аварійних відключень на 6,525 ГВт.

“Дефіцит потужності та електроенергії в енергосистемі виник у зв’язку з аварійним відключенням енергоблоків на електростанціях через відсутність палива і пошкодження обладнання енергоблоків. За аварійним заявками відключені 26 енергоблоків на електростанціях, з них 20 енергоблоків генкомпаній (вісім блоків на ПАТ” ДТЕК Дніпроенерго “, 11 блоків на ПАТ “Центренерго”), через низькі запаси вугілля на складах ТЕС, якого вистачить на 2-10 днів роботи “, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, минулого тижня “Укренерго” застосовувало графіки аварійних відключень на 3,1 ГВт.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці платитимуть за опалення по-новому

1 червня 2017, 21:06

У Порошенка розповіли, кому загрожують відключення світла

14 лютого 2017, 08:36

В Україні запускають єдине вікно для «зеленої» енергетики

24 січня 2017, 17:58

Останні новини за сьогодні: