Новини / Події / Укртелеком почав надавати «хмарні» послуги на базі дата-центру, розташованого на території ЄС
26 листопада 2016, 18:41
Розмір шрифта: А А А

Укртелеком почав надавати «хмарні» послуги на базі дата-центру, розташованого на території ЄС

Укртелеком почав надавати «хмарні» послуги на базі дата-центру, розташованого на території ЄС, територія ЄС, послуги віртуальної ІТ-інфраструктури, хмарний Дата-Центр, Микола Давиденко
Укртелеком почав надавати «хмарні» послуги на базі дата-центру, розташованого на території ЄС

Оператор зв‘язку «Укртелеком» почав надавати послуги «віртуальної ІТ-інфраструктури, ресурси якої розташовані на території ЄС. Фахівці оператора допоможуть підібрати клієнту потрібну конфігурацію у вигляді оренди віртуальних серверів або «хмарного» Дата-Центру (IaaS) залежно від його потреб.

Фізично Дата-Центр «Dattum» розташований в р. Рига (Латвійська республіка, ЄС), але договір про надання послуги підписується локально, з компанією Укртелекомом. Серед переваг даної пропозиції в компанії називають високий рівень надійності — гарантований рівень доступності системи 99,982%, розрахунок у національній валюті, перша лінія підтримки клієнтів в Україні, 30-денний безкоштовний тестовий період, організація додаткових каналів інтернету тощо.

«Інтерес до хмарних рішень у наших клієнтів постійно зростає. Саме тому ми продовжуємо розвивати цей напрямок, — розповів Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегмента ВАТ «Укртелеком». — Підкреслю, що згідно з нашим дослідженням, зараз клієнти максимально зацікавлені в надійних і безпечних «хмарних» рішень, які ми об’єднали в нашій послузі».

Відзначимо, що дана IT-інфраструктура розгорнута в європейському сертифікованому Дата-центрі «Dattum» (рівень TIER III), який є одним з найбільш захищених Цодів у Східній Європі. Послуги центру обробки даних надаються з урахуванням вимог ЄС щодо захисту персональних даних та іншої інформації, що належить користувачам.

Платформа розроблена з використанням рішень від провідних світових виробників (Cisco, HPE, VMware). «Dattum» належить Lattelecom — найбільшому оператору телекомунікаційних послуг інтегратору в країнах Балтії, 51% часткою якого володіє Латвійське держави, а решта 49 % — скандинавському телекомунікаційного концерну TeliaSonera AB.

В Укртелеком вважають, що ця послуга буде цікава як для великих підприємств, так і для середнього і малого бізнесу, так як вартість базової конфігурації віртуального сервера починається з 850 грн. з ПДВ. Ознайомитися з детальною інформацією про послугу можна на сайті b2b.ukrtelecom.ua, а розрахувати її вартість відповідно до потрібної клієнту конфігурацією можна за допомогою онлайн-калькуляторів.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Тарас Шевченко має понад 500 живих нащадків

13 березня 2017, 10:03

Україна вийшла на поріг революції масової культури

23 вересня 2016, 17:13

Останні новини за сьогодні: