Новини / Події / Київрада пропонує збільшити штрафи за паління в 50-100 разів
21 березня 2017, 19:03
Розмір шрифта: А А А

Київрада пропонує збільшити штрафи за паління в 50-100 разів

Київрада пропонує збільшити штрафи за паління в 50-100 разів, Київрада, паління в заборонених місцях, штраф
Київрада пропонує збільшити штрафи за паління в 50-100 разів

21 березня депутати Київради погодили звернення до Верховної Ради та Кабінету міністрів про посилення відповідальності за паління в заборонених місцях, зокрема, пропонується збільшити штрафи в 50-100 разів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Звернення було погоджено на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв‘язків.

У зверненні пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та закону України про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, йдеться в повідомленні.

«Законодавство є і певним чином воно працює, але практика його використання довела, що недобросовісним власникам ресторанів простіше заплатити цей штраф у 1700-5000 гривень, і далі продовжувати порушувати цю норму, продовжувати створювати людям незручності. Тому ми ініціюємо значне підвищення цих штрафів — від 50 до 100 разів», — розповіла автор проекту звернення, депутат Київради Алла Шлапак.

Документ депутати Київради мають розглянути на пленарному засіданні.

Паління щороку коштує світовій економіці близько $1 трлн. Така цифра називається в спільній доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я, Національного інституту раку США.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Поліцейські на дорогах здобудуть права суддів

31 травня 2017, 16:18

Останні новини за сьогодні: