Новини / Події / В Україні узаконили масові перевірки трудових інспекцій
28 квітня 2017, 10:32
Розмір шрифта: А А А

В Україні узаконили масові перевірки трудових інспекцій

В Україні узаконили масові перевірки трудових інспекцій, масові перевірки, трудові інспекції, закон про працю, правоохоронні органи, інспекція
В Україні узаконили масові перевірки трудових інспекцій

За результатами інспекційного відвідування або невиїзної інспекції складається акт та у разі виявлення порушень законодавства про працю — припис про їх усунення

Кабінет міністрів України затвердив порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, що передбачає можливість перевірки наявності неоформлених працівників без попереднього повідомлення. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з постановою №295 від 26 квітня, державний контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється у формі проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспекцій інспекторами праці:

Державної служби праці та її територіальних органів; виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об‘єднаних територіальних громад (з питань своєчасної і в повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин).

Інспекційні відвідування проводяться за зверненням працівника про порушення відносно нього законів про працю; за зверненням фізичної особи, щодо якої порушено правила оформлення трудових відносин; за рішенням керівника органу контролю про проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених трудових відносин, прийнятим за результатами аналізу інформації, отриманої із засобів масової інформації та інших джерел.

Також перевірка може проводиться за рішенням суду, повідомленням правоохоронних органів про порушення законодавства про праці.

Перевірка може проводитися на підставі інформації: Держстату, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, профспілок.

Про проведення інспекційного відвідування інспектор праці повідомляє об’єкт відвідування або уповноважена ним посадова особа.

При цьому про проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин інспектор праці повідомляє об'єкт відвідування, якщо тільки він не вважатиме, що таке повідомлення може завдати шкоди інспекції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Автопарк співробітників СБУ вражає розкішшю (Відео)

2 червня 2017, 08:51

Верховній Раді пропонують скасувати можливість застави для хабарників

29 травня 2017, 18:08

Нацполіція попередила про посилений режим 8 і 9 травня

7 травня 2017, 19:14

В Україні запрацював сайт для доносів, скарг і вічно незадоволених людей

22 квітня 2017, 17:36

Останні новини за сьогодні: