Новини / Події / В Україні посилили правила торгівлі
8 травня 2017, 13:14
Розмір шрифта: А А А

В Україні посилили правила торгівлі

В Україні посилили правила торгівлі, єдиний податок, касові апарати, техніка
В Україні посилили правила торгівлі

З 8 травня всі українські платники єдиного податку першої-третьої груп, які продають технічно складні побутові товари не зможуть здійснювати свою діяльність без касових апаратів (РРО), що може привести до подорожчання даних груп товарів.

Перелік груп товарів, які підлягають гарантійному ремонту та які надалі повинні продаватися виключно з допомогою реєстратора розрахункових операцій (РРО), визначений постановою Кабміну від 16 березня 2017 №231.

У ньому позначені більше 300 товарів серед яких холодильники, плити, насоси, котли, кондиціонери, пральні машини, пилососи, бойлери, принтери, сканери, ноутбуки, телефони, колонки і навіть електронні книги із зовнішніми жорсткими дисками.

За новими правилами повинні працювати продавці на ринках, інтернет-магазини, точки продажу в великих торгових центрах, яким раніше вдавалося торгувати без касових апаратів (оформлюючись суб'єктом підприємницької діяльності і не показуючи обороти понад 1 млн гривень). 16 березня 2017 року на засіданні Кабінету міністрів України було прийнято рішення затвердити перелік побутової техніки, продаж якої можлива тільки з використанням касових апаратів.

18 листопада 2010 року Верховна Рада затвердила в проекті Податкового кодексу норму про те, що працювати по спрощеній системі оподаткування зможуть фізособи-підпріємці з річним доходом до 600 тис. гривень (за умови роботи з касовими апаратами) і 300 тис. гривень (при роботі без касових апаратів) .
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Експерт розповів, чим загрожує продаж техніки без касового апарату

21 травня 2017, 19:25

Гройсман доручив переглянути вимоги щодо касових апаратів для бізнесу

11 травня 2017, 13:49

Останні новини за сьогодні: