Новини / Події / Вчені дізналися, скільки грошей потрібно для щастя
2 березня 2013, 07:52
Розмір шрифта: А А А

Вчені дізналися, скільки грошей потрібно для щастя

Вчені дізналися, скільки грошей потрібно для щастя, щастя, гроші, бідність, багатство, шлюб
Вчені дізналися, скільки грошей потрібно для щастя

Якщо ви все ще наївно вірите, що щастя за гроші не купиш, прочитайте цю статтю

Мультимільйонери набагато більш задоволені своїм життям, ніж середній клас і бідняки — при чому у всіх її аспектах. Про це йдеться в результатах дослідження, проведеного компанією Spectrem Group.
Як виявилося люди, які володіють статком від 5 мільйонів доларів, більш задоволені своєю роботою, сім‘єю і соціальним життям, ніж ті, хто заробляє 100 тисяч доларів на рік і менше, пише Business Insider.
Так, згідно з результатами опитування, «дуже задоволеними» життям виявилися 53% мультимільйонерів проти 21% людей з більш скромним достатком.

При цьому три чверті багатіїв не бачать жодних проблем у своєму шлюбі. Тоді як у другій групі респондентів таких щасливчиків знайшлося тільки 45%. Також мультимільйонери виявилися більш задоволеними своїми взаєминами з дітьми (59% проти 52%).

Ці результати можуть показатися дуже дивними на тлі усталених стереотипів про те, що мільйонери нещасливі у шлюбі, їх обов’язково зраджують друзі, а невдячні діти використовують їх тугі гаманці.
Дане дослідження доводить, що міцні сімейні узи можуть не тільки супроводжувати матеріальним добробутом, але й бути однією з його причин.
Як раніше писали ФІНАНСИ, найщасливіші люди у світі живуть зовсім не в Катарі або США, а в бідній Латинській Америці. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Gallup Inc.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Як українці ставляться до грошей: половині українців не вистачає зарплати

28 березня 2017, 09:41

Останні новини за сьогодні: