Новини / Події / У чотирьох районах столиці пройдуть сільськогосподарські ярмарки
6 грудня 2007, 08:15
Розмір шрифта: А А А

У чотирьох районах столиці пройдуть сільськогосподарські ярмарки

У чотирьох районах столиці пройдуть сільськогосподарські ярмарки, Леонід Черновецький, сільськогосподарські ярмарки, товаровиробники, плодоовочева продукція, Київ
У чотирьох районах столиці пройдуть сільськогосподарські ярмарки

За дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького до кінця року в столиці пройде ще 18 сільськогосподарських ярмарків, повідомили Київському порталу в прес-службі КМДА з посиланням на слова заступника голови Київміськадміністрації Ірени Кільчицької.

Найближчої суботи, 8 грудня, у столиці відбудуться ярмарки в чотирьох районах столиці, а саме: в Голосіївському на вул. Бурмістенка, у Деснянському на вул. Лисківській, 16, в Оболонському на вул. Малиновського, 3-3а та у Святошинському на проспекті Палладіна, 13.

За словами Кільчицької, на ярмарках із продажу сільськогосподарської продукції кияни мають змогу придбати м`ясо та м`ясопродукти, молоко та молокопродукти, рибу, картоплю, овочі, фрукти, борошно-круп`яні та бакалійні товари, цукор та багато інших продовольчих товарів від безпосередніх сільськогосподарських товаровиробників за цінами на 10-15% нижчими від ринкових.

Нагадаємо, що Леонід Черновецький доручив у 2007 році провести 212 ярмарків для повного задоволення потреб споживачів столиці сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки; якісною плодоовочевою продукцією, іншими продуктами харчування та з метою надання допомоги киянам у створенні запасів картоплі, овочів, фруктів на зимовий період. З початку 2007 року вже проведено 194 ярмарки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: