Новини / Події / МВФ готовий у найкоротші терміни надіслати місію в Україну
27 лютого 2014, 16:55
Розмір шрифта: А А А

МВФ готовий у найкоротші терміни надіслати місію в Україну

МВФ готовий у найкоротші терміни надіслати місію в Україну, Міжнародний валютний фонд, технічна місія, Крістін Лагард, Кетрін Ештон
МВФ готовий у найкоротші терміни надіслати місію в Україну

Міжнародний валютний фонд (МВФ) направить технічну місію в Україну, як тільки Київ звернеться до цієї міжнародної організації за фінансовою допомогою, повідомила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, передає агентство Bloomberg.
«Ми готові співпрацювати. Можливо, ми в найкоротші терміни направимо групу технічної допомоги в країну: це наш обов'язок по відношенню до члена організації, якщо країна-член звертається з проханням», — сказала вона, виступаючи перед студентами в Каліфорнії.
Як повідомлялося, міністерство фінансів і Нацбанк України спільно з в.о. президента Олександром Турчиновим запропонували міжнародним партнерам протягом найближчого тижня-двох виділити кошти, оцінюючи в цілому обсяг необхідної країні на найближчі два роки допомоги в $35 млрд.
«За останні два дні нами проведені консультації і зустрічі з послами ЄС, США, інших країн і фінансовими організаціями про термінове отримання Україною макрофінансової допомоги», — говорилося в повідомленні в.о. міністра фінансів Юрія Колобова. Київ пропонує провести велику міжнародну донорську конференцію за участю ЄС, США, Польщі, МВФ, інших країн та міжнародних фінансових організацій про виділення допомоги на модернізацію та проведення реформ в Україні, а також реалізацію угод про асоціацію з ЄС.
Євросоюз чекає від нового українського уряду плану економічних реформ для визначення необхідної міжнародної фінансової допомоги, заявила у вівторок Верховний представник ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон.
«Зараз необхідно прийняти рішення з приводу створення нового уряду. Після того, як різні партії будуть залучені в цей процес, повинен бути розроблений план вирішення економічних питань, обговорення його з міжнародними організаціями, з усіма нами, щоб ми могли визначити, яку допомогу краще надати Україні», — сказала вона на прес-конференції в Києві.
Як повідомила К.Tштон, ЄС обговорює можливість надання Україні короткострокових і довгострокових кредитів.
Верховний представник ЄС повідомила, що європейська сторона співпрацює з МВФ в питанні надання фінансової допомоги Україні. «Що стосується спілкування з МВФ, ми будемо з ними тісно співпрацювати, але вони повинні прийняти своє рішення», — підкреслила К.Ештон.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: