Новини / Події / Україна відзначилася в черговому антирейтингу
8 березня 2017, 17:44
Розмір шрифта: А А А

Україна відзначилася в черговому антирейтингу

Україна відзначилася в черговому антирейтингу, індекс нещастя, економічна криза, Україна
Україна відзначилася в черговому антирейтингу

Згідно нового рейтингу, країною з «найнещаснішою економікою світу» стала Венесуела, набравши 499,7 бали в індексі нещастя. На другому місці – ПАР з 32,2 балами, передає Bloomberg.

Такий результат пояснюється тим, що країна вже багато років потерпає від економічної кризи, викликаної падінням цін на нафту, основного ресурсу Венесуели. Економічна криза призвела до дефіциту ліків і продуктів, погіршення криміногенної ситуації та шаленої інфляції і зростання цін.

Україна, на жаль, теж залишається у десятці «найнещасніших» країн. Вона посіла сьоме місце, набравши 19 балів. Правда, у порівнянні з минулими роками держава дещо покращила свою позицію, оскільки у 2016 році займала п‘яту сходинку, в 2015 – четверту.

Компанію нашій державі склали Аргентина, Греція, Туреччина, Іспанія, Сербія, Бразилія і Уругвай. На десятому місці – Таїланд.Досить несподівано країною, що показала другий найгірший результат, стала Польща, піднявшись з 45-ї на 28-му позицію у списку. Незважаючи на те, що рівень безробіття у країні стабільно зменшується, інфляція зросла на 1,8%.

Схожі процес підняли на вищі позиції економіки Естонії, Словаччини, Латвії та Румунії.

Політичні процеси значно вплинули на позиції Мексики, яка через перемогу Трампа в США, продемонструвала п’ятивідсотковий ріст інфляції і піднялася з 38 на 31 місце.

Brexit на дві позиції погіршив становище Великобританії, яка внаслідок референдуму щодо виходу з ЄС вплинув на вартість національної валюти, викликавши збільшення цін, ріст інфляції та безробіття.

Значно поліпшили свої результати Норвегія, Перу і Китай. Вони опустилися донизу на 18, 13 і 10 рядків відповідно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: