Новини / Події / В Одесі відкрилася фотовиставка, присвячена УПА
23 травня 2009, 08:08
Розмір шрифта: А А А

В Одесі відкрилася фотовиставка, присвячена УПА

В Одесі відкрилася фотовиставка, присвячена УПА, Одеса, фотовиставка, Віктор Ющенко, СБУ, УПА, Українська повстанська армія
В Одесі відкрилася фотовиставка, присвячена УПА

Фотовиставка під назвою «УПА: історія нескорених» відкрилася у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського в Одесі, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Виставку організовано з ініціативи одеського управління СБУ за сприяння Українського інституту національної пам‘яті та Державного архіву Одеської області у виконання указу Президента Віктора Ющенка.

В експозиції представлено слідчі справи, спогади учасників Української повстанської армії (УПА), зразки нелегальних періодичних видань і рукописні документи, пов’язані з діяльністю УПА. На стендах розміщено більше за 500 фотографій.

У відкритті виставки взяли участь начальник управління СБУ Одеської області Анатолій Матіос, начальник управління утворення Одеської облдержадміністрації Дмитро Демченко, директор департаменту внутрішньої політики Наталія Чайчук, а також представники духовенства, ректори ВНЗів, наукові працівники, учні та студенти.

«Мета виставки — допомогти громадянам України мати власну оцінку подій Великої Вітчизняної війни. У питаннях політичних репресій, голодоморів і національних визвольних рухів ніяких таємниць бути не може», — заявив Анатолій Матіос.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: