Новини / Події / Виявлено уразливості в платіжних та інформаційних терміналах
28 вересня 2016, 08:36
Розмір шрифта: А А А

Виявлено уразливості в платіжних та інформаційних терміналах

Виявлено уразливості в платіжних та інформаційних терміналах, Лабораторія Касперського, вразливість, термінали, шкідливий код
Виявлено уразливості в платіжних та інформаційних терміналах

“Лабораторія Касперського” виявила безліч вразливостей в різних платіжних та інформаційних терміналах, в тому числі автоматів з продажу квитків в кіно, оплати прокату велосипедів.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Виявлені уразливості, як вважають експерти, дозволяють розкрити особисті дані, стежити за користувачами або поширювати шкідливий код. У лабораторії відзначають, що зловмисники можуть зламати термінали, бо всі вони працюють на Windows або на Android.

“Наприклад, в інтерфейсі деяких терміналів містяться посилання на зовнішні сайти. За їхньою допомогою зловмисники можуть отримати доступ до операційної системи пристрою і запустити віртуальну клавіатуру. Цей недолік конфігурації дозволяє здійснити запуск шкідливих додатків”, – наголошується в повідомленні.

Крім того, термінали цікавлять злочинців, бо обробляють особисті дані користувачів, в тому числі номери банківських карт і мобільних номерів зі списку контактів. Експерти також виявили уразливості і в камерах реєстрації швидкості.

Так, з’ясувалося, що зловмисники можуть без проблем підключитися до них і маніпулювати зібраними даними. “Дані з цих пристроїв іноді використовуються правоохоронними органами, і наявність подібних вразливостей може зіграти на руку злочинцям, які здійснюють крадіжки та інші злочини”, – відзначають в лабораторії.

Нагадаємо, кіберзлочинці вчаться зчитувати відбитки пальців для отримання доступу до банківських даних.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Android-замок для автомобілів виявився вразливим

18 лютого 2017, 08:04

«Лабораторія Касперського» ліквідувала свою дочірню компанію в Україні

14 грудня 2016, 17:40

Київська IoT-лабораторія Microsoft випустила сім стартапів, відкрила представництва в Харкові і Одесі і оголосила новий набір

14 жовтня 2016, 18:22

Хакери мають можливість запускати шкідливий код на будь-якому сервері

24 лютого 2016, 10:41

Останні новини за сьогодні: