Новини / Події / ПР звинуватила США в підготовці громадянської війни в Україні
21 листопада 2013, 08:22
Розмір шрифта: А А А

ПР звинуватила США в підготовці громадянської війни в Україні

ПР звинуватила США в підготовці громадянської війни в Україні, Олег Царьов, посольство США, звинувачення, громадянська війна
ПР звинуватила США в підготовці громадянської війни в Україні

Депутат від правлячої в Україні Партії регіонів Олег Царьов звинуватив посольство США в підготовці «революціонерів» на території країни для подальшого повалення її керівництва. Про це «регіонал» заявив у середу, 20 листопада, з трибуни парламенту.
За інформацією Царьова, «за підтримки та безпосередньої участі американського посольства» в країні може бути розв’язана громадянська війна. Відповідний проект нібито курує посол США Джеффрі Пайетт. Про деякі семінари в рамках цього проекту депутату розповіли активісти, яким вдалося на них побувати. Міроприємства, за їх даними, проводилися на території американського посольства під виглядом занять, присвячених сучасним медіа. Інструктори нібито розповідали про використання інтернет-технологій для впливу на громадську думку і зростання протестного потенціалу, а також показували, як використовувати соціальні мережі для управління вуличними акціями на прикладах подій у Єгипті, Тунісі та Лівії.
За інформацією активістів, на яку послався Царьов, метою занять була «організація силових акцій на території України». Подібну підготовку в посольстві пройшли близько 300 людей, які зараз працюють в різних частинах країни.
«Звертаюся до правоохоронних органів з проханням з’ясувати, чи не порушують представники посольства США Декларацію ООН про неприпустимість втручання до внутрішніх справ держави», – підкреслив депутат.
Реакція американського дипломатичного представництва на ці претензії поки що невідома.
Олег Царьов є прихильником приєднання України до Митного союзу, що, на його думку обіцяє Києву «багато переваг», включаючи значні кредити. Водночас депутат вважає неконституційним плановану українською владою угоду про асоціацію з Євросоюзом (цю угоду українське керівництво має намір укласти на саміті у Вільнюсі в кінці листопада).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні з'явилася сільська поліція

25 березня 2017, 19:08

Останні новини за сьогодні: