Новини / Події / До Росії заборонили в'їжджати 20 тис. українців
21 листопада 2013, 08:35
Розмір шрифта: А А А

До Росії заборонили в'їжджати 20 тис. українців

До Росії заборонили в'їжджати 20 тис. українців, громадяни України, в’їзд на територію Росії, заборона, Костянтин Ромодановський, Федеральна міграційна служба Росії
До Росії заборонили в'їжджати 20 тис. українців

Близько 20 тисячам громадян України заборонено в’їзд на територію Росії строком від трьох років за порушення російського законодавства. Про це сьогодні в Москві повідомив керівник Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський.
«Ми на сьогодні закрили 365 тис. іноземним громадянам в’їзд до Росії строком на три роки. Ця цифра вже серйозна і вона повинна змусити замислитися, що правил потрібно дотримуватися. Ми нічого несподіваного не робимо», – сказав Ромодановський, уточнивши, що близько 5-6% серед них – українці.
«Я про ці правила говорив рік тому, про те що ми запускаємо такий механізм. Зараз механізм розкрутився. Завжди, коли склянка наповнюється, спочатку потрапляє одна крапля, потім друга і третя» – сказав він. «Ми чинимо дуже м’яко. 90-добовий період перебування законний плюс даємо 30 діб на самостійне повернення», – сказав він.
Крім того, уточнив Ромодановський, забороняється в’їзд до РФ іноземцям, які двічі протягом року порушували кодекс про адміністративні правопорушення РФ. З його слів, підставою для заборони в’їзду є неоплачені адміністративні штрафи. Крім того, може бути введено заборону на в’їзд на 5 років у випадку видворення в судовому порядку і на 10 років, якщо таке порушення вчиняється повторно.
Як повідомляли «Коментарі», в ЗМІ з’явилася інформація про те, що в Росії щодня 50-60 громадян України силою знімають з поїздів, прамуючих, у тому числі з Криму, і видворяють з країни.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Останні новини за сьогодні: