Новини / Події / Харків'янин потрапив у ТОП-30 кращих IT-підприємців за версією Forbes
6 січня 2017, 14:15
Розмір шрифта: А А А

Харків'янин потрапив у ТОП-30 кращих IT-підприємців за версією Forbes

Харків'янин потрапив у ТОП-30 кращих IT-підприємців за версією Forbes, Forbes 30 Under 30, IT-підприємець, Дмитро Запорожець
Харків'янин потрапив у ТОП-30 кращих IT-підприємців за версією Forbes

Співзасновник стартапу GitLab, 29-річний харків'янин Дмитро Запорожець, потрапив у знаменитий список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech.

Як повідомляє AIN, з ним в одному списку засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, Linledin, IBM, Dropbox, SpaceX.

У цьому році на 600 місць — 20 категорій по 30 чоловік — претендувало близько 15 000 номінантів, це майже 4% поріг входу.

Як відзначають укладачі списку, потрапити в рейтинг було важче, ніж поступити в Стенфорд або Гарвард.

GitLab — це opensource-рішення для хостингу Git-репозиторіїв, багато в чому схоже на GitHub, але орієнтоване насамперед на бізнес. Дмитро — співзасновник і CEO стартапу. В минулому році команда GitLab брала участь у зимовій програмі легендарного інкубатора Y Combinator (сервіс був прибутковим ще до акселерації і прийшов в інкубатор з досвідом).

У минулому і позаминулому роках стартап піднімав декілька мільйонних раундів, останній — $ 20 млн у вересні 2016 року. Загальний обсяг інвестицій — $ 25,6 млн.

Нагадаємо, в минулому році Forbes включив підприємця з Києва в список найуспішніших людей у віці до 30 років

Список 30 Under 30 становлять щорічно, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Лідерів обирали в 20 категоріях (наприклад, для користувача технології, Мистецтво, Наука, Освіта, Маркетинг і реклама і т. д.) по 30 чоловік в кожній.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Український стартап GitLab залучив $20 млн інвестицій

15 вересня 2016, 09:34

Останні новини за сьогодні: