Новини / Події / В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики
26 травня 2017, 19:41
Розмір шрифта: А А А

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики, Міністерство інформаційної політики, інтернет-ресурси, блокування, Зураб Аласанія
В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

Міністерство інформаційної політики ініціювало питання про закриття ще 20 інтернет-ресурсів сепаратистської спрямованості. Про це розповіли у відомстві, передає «Апостроф».
Як розповів член експертної ради при Мінінформполітікі Зураб Аласанія, відомство направило в СБУ список з 20 сайтів, які мають намір заблокувати в Україні.

"З відомих мені сайтів там тільки один – «2000». Всі інші сайти я в упор не знаю, наприклад, «Ополченець»… Ну, тобто, зовсім кінчені: маленькі, жахливі, виглядають погано і дивно. Вибирали, звичайно, не навмання, а користувалися базами даних, в тому числі і сайту «Миротворець», – розповів Аласанія.

У свою чергу заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін відзначив, що при міністерстві була створена спеціальна група, яка моніторила підозрілі сайти.

«Потім були проаналізовані ресурси, які підтримуються російською стороною і суб‘єктами, пов’язаними з терористичними організаціями на окупованих територіях. Ті ресурси, які містили ознаки закликів, описаних в законодавстві (зокрема, в Кримінальному кодексі), були спрямовані в СБУ для правової оцінки і реагування», – зазначив Золотухін.

У свою чергу в СБУ днями заявляли, що поки немає механізму блокування російських інтернет-ресурсів, які потрапили під санкції, однак робота в цьому напрямку триває.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко ввів в дії рішення РНБО про заборону в Україні ряду інтернет-ресурсів, в тому числі таких популярних соцмереж і сайтів як «ВКонтакте», «Однокласники», «Кинопоиск», «Яндекс», «Mail. ru»та інші. Під санкції також потрапили відомі програмні продукти «1С», «Касперский».
При цьому всього в немилості опинилися вже більше 450 компаній і 1228 фізичних осіб, а заборони будуть діяти від року до трьох.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: