Новини / Події / В Україні впровадять електронний квиток у транспорті: які міста перші
31 березня 2017, 15:46
Розмір шрифта: А А А

В Україні впровадять електронний квиток у транспорті: які міста перші

В Україні впровадять електронний квиток у транспорті: які міста перші, пілотний проект, електронний квиток, міський транспорт
В Україні впровадять електронний квиток у транспорті: які міста перші

Пілотний проект з впровадження в Україні єдиного електронного квитка в міському та приміському транспорті, передбачений в прийнятому Верховною Радою законі, буде розпочато у Києві, Львові та Дніпрі.

«Київ, Дніпро і Львів стануть першими містами, де буде запроваджено електронний квиток у пілотному режимі, а потім ця практика пошириться на всю Україну», – повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України з посиланням на очільника міністерства Володимира Омеляна. У повідомленні з посиланням на міністра зазначається, що електронний квиток широко розповсюджений у багатьох європейських країнах. «Для України це поки майбутнє, яке незабаром стане реальністю. Ми працюємо саме для того, щоб залучити провідні європейські норми в Україну та зробити їх звичними для людей, суспільства і бізнесу», – цитує міністра прес-служба.

17 січня Верховна Рада України прийняла закон, який дозволяє органам місцевого самоврядування впроваджувати автоматизовані системи оплати проїзду, в тому числі електронний квиток, у міському та приміському пасажирському транспорті. Як очікується, електронна система оплати проїзду має підвищити прибутковість державного транспорту і, як результат, сприяти скороченню потреби у бюджетному фінансуванні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: