Новини / Події / Монета Євромайдан повернулася з міжнародного конкурсу без нагороди
11 лютого 2017, 14:04
Розмір шрифта: А А А

Монета Євромайдан повернулася з міжнародного конкурсу без нагороди

Монета Євромайдан повернулася з міжнародного конкурсу без нагороди, пам'ятна монета Євромайдан, Міжнародний конкурс, Україна
Монета Євромайдан повернулася з міжнародного конкурсу без нагороди

Українська пам‘ятна монета з нейзильберу «Євромайдан» наприкінці минулого року вийшла у фінал Міжнародного конкурсу «Краща монета року» у номінації «Найкраще художнє рішення».

Організатором конкурсу є впливова в нумізматичному світі видання «Krause Publication» (США).Однак, незважаючи на те, що експерти високо оцінили мистецтво українських майстрів, монета виявилася слабкішою конкурентів. І поступилася першістю срібної монеті в 10 євро, присвяченій 70-річчю миру в Європі.

Разом з українською монетою у фінал престижного конкурсу потрапило 100 монет, випущених в 2015 році монетними дворами і національними банками різних країн світу. Вони змагалися у 10 номінаціях.

Пам’ятну монету «Євромайдан» Національний банк України присвятив акцій протесту, які відбувалися в Україні в листопаді 2013 — лютому 2014 року і були сповнені прагненням до змін і європейському векттору розвитку держави.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: