Новини / Події / Visa подає в суд на Walmart
1 липня 2016, 18:21
Розмір шрифта: А А А

Visa подає в суд на Walmart

Visa подає в суд на Walmart, Visa, Walmart, позов, Канада
Visa подає в суд на Walmart

Розбіжності між компаніями досягли піку після того, як Visa подала в суд на Walmart за ігнорування процедури оплати на касі, для якої крім картки та ПІН-коду потрібен ще й підпис.У клопотанні Visa стверджує, що Walmart таємно тестував процедуру здійснення платежів з дебетовими картами Visa без необхідності підтвердження підпису.

Visa стверджує, що дізналася про проблему лише після того, як один із власників картки поскаржився на те, що у нього виникли проблеми з оплатою у Walmart.

Раніше ЗМІ писали про те, що платіжна система Visa задорога для Канади. Від середини липня мережа гіпермаркетів Walmart у Канаді припинить приймати до оплати кредитки Visa. Причина відмови – у необґрунтовано високих операційних витратах. Поки невідомо, коли покупці знову зможуть розраховуватися картками цієї платіжної системи. Всі платіжні системи стягують з роздрібних торговців плату за прийом карт. Збори варіюються залежно від типу картки клієнта і розміру магазину.

Документи на веб-сайті канадського підрозділу Visa показують, що комісія на карткові розрахунки варіюється від 1,42% до 2,08% залежно від суми покупки. Щороку Walmart Canada сплачує більше $100 млн комісій за прийом до оплати банківських карт. Керівництво супермаркету націлене на зниження цих витрат. Тому змушене відмовитися від співпраці з Visa.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Розроблено футболку, що стежить за інтенсивністю дихання

22 травня 2017, 19:55

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди про вільну торгівлю з Канадою

3 квітня 2017, 18:31

«Борг Януковича»: Суд прискорено розгляне позов РФ

29 березня 2017, 14:23

Останні новини за сьогодні: