Новини / Події / У Києві знову виступить легендарний Cirque du Soleil
12 лютого 2013, 15:45
Розмір шрифта: А А А

У Києві знову виступить легендарний Cirque du Soleil

У Києві знову виступить легендарний Cirque du Soleil, Cirque du Soleil, шоу Alegria, концерт
У Києві знову виступить легендарний Cirque du Soleil

Cirque du Soleil повертається в Україну з однією з найбільш впізнаваних своїх постановок — Alegria.

Перший виступ шоу Alegria відбудеться 20 червня, а всього в столиці за 11 днів, з 20 по 30 червня, відбудеться 14 виступів. Майданчиком проведення шоу знову стане Палац Спорту.

«Підкоривши серця більше 10 мільйонів осіб в усіх куточках земної кулі, шоу Alegria, назва якої співзвучна іспанському» радість «,» святкування «, розповість глядачам про старість і молодість, про природу влади і передачі її з покоління в покоління, про розвиток світу від епохи стародавніх володарів до сучасності», — повідомили Корреспондент.net організатори виступу.

У шоу задіяна міжнародна трупа з 55 виконавців, акробатів і музикантів з 15 країн. У живому музичному супроводі шоу змішалися такі стилі, як джаз, поп, танго і клезмер.

Гра музикантів, що використовують акустичні інструменти, серед яких є і акордеон, оживляє в пам‘яті образи бродячих артистів, а також шум і «голос» старих вулиць. Саундтрек до цього шоу досі залишається найбільш продаваним музичним альбомом Cirque du Soleil.

«Унікальні костюми абсолютно всіх персонажів, прикрашені масою красномовних деталей. Так пишність одних відносить їх володаря до Старого порядку, а легкість і акварельна ніжність обробки інших, навпаки, уособлює юність, молодість і свіжість. Всі костюми вручну прикрашені пір’ям, мереживами, стразами і блискітками», — повідомили організатори.

Сцена в шоу Alegria увінчана величезним куполом і прикрашена стилізованими колонами і балюстрадами, а також складається з гвинтоподібних сходів.

«Ми не могли не повернутися до Києва після теплого прийому 2011 року (тоді в столичному Палаці Спорту відбулися гастролі першого шоу Cirque du Soleil — Saltimbanco — ред.), І цього літа запропонуємо українським глядачам неймовірно ніжне і романтичне пригода, яка, безсумнівно, захопить за собою і дорослих, і дітей», — сказала Наталія Романова, генеральний директор Cirque du Soleil в Росії та Україні.

«Сподіваємося, що виступи одного з найбільш упізнаваних шоу Cirque du Soleil в самий розпал літнього сезону будуть сприяти і розвитку туризму, що отримав потужний імпульс у минулому році», — повідомила вона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Читання на планшеті допоможе сфокусуватися на деталях

16 лютого 2017, 09:26

BMW розкрив плани по випуску екологічних автомобілів

5 грудня 2016, 17:30

Що таке концепція Нової української школи?

15 вересня 2016, 17:48

BMW представила автономний концепт з «живою геометрією» Vision Next 100 на честь свого століття (відео)

15 березня 2016, 10:21

Останні новини за сьогодні: