Новини / Події / Водії тролейбусів столичного депо оголосили голодування
7 лютого 2017, 10:08
Розмір шрифта: А А А

Водії тролейбусів столичного депо оголосили голодування

Водії тролейбусів столичного депо оголосили голодування, Куренівське тролейбусне депо, протест, голодування, звільнення, профспілка, водій тролейбуса
Водії тролейбусів столичного депо оголосили голодування

Співробітники протестують проти, на їхню думку, незаконних звільнень колег через нібито підроблені лікарняні

Водії тролейбусів Куренівського депо Києво оголосили голодування — так працівники протестують проти незаконного звільнення колег.

У будівлі адміністрації Куренівського тролейбусного депо вчора, 6 лютого, сиділи люди з білими пов'язками з написом «голодую» і громадські активісти з плакатами.
Сім співробітників депо голодують уже четвертий день. Вони протестують проти, на їхню думку, незаконних звільнень колег через нібито підроблені лікарняні. Мітингувальникам виділили кімнату і викликали швидку. Разом з тим, керівництво депо каже, що не знає, чого вимагають підлеглі.

«Я перебував дійсно на лікарняному, є лікар, який видав цей лікарняний, є аналізи, які я робив, і вони кажуть, що цей лікарняний не обгрунтований, що він нібито взагалі не видавався», — розповів, у свою чергу, водій тролейбуса Андрій Троян — один з тих, хто втратив роботу через нібито підроблений лікарняний лист.
Тетяна Олійник, яка працює в депо більше десяти років, розповіла, що їй до звільнення погрожували: «Були прямі погрози — ви тут працювати не будете». Вона запевняє, що за всі роки у неї не було жодного стягнення, однак за останні кілька місяців вона отримала відразу три стягнення і була звільнена.

Працівники депо впевнені, що вся справа в профспілці: вони створили незалежну організацію, паралельно з діючою коміркою, і через це їм не дають працювати.
«Сьогодні, завтра, післязавтра працює комісія — наші юристи, якщо листки непрацездатності законні, то» Кіевпрастрансом «будуть скасовані накази директора Куренівського депо і люди будуть відновлені … за дні голодування працівникам виплатять заробітну плату», — заявив в. о. директора по транспорту КП «Київпастранс» Сергій Литвинов.
Робочі, в своб чергу, пообіцяли голодувати доти, поки їх не відновлять на роботі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Перед пенсією вже не звільнять

18 квітня 2017, 09:39

Я не боягуз, але я боюся: 7 правил, як не втратити роботу

18 квітня 2017, 08:33

Рівні права і причини для звільнення: подробиці нового Трудового кодексу

8 квітня 2017, 18:32

Останні новини за сьогодні: