Новини / Події / Росія, Білорусь і Україна відновлюють шлях «Із варяг у греки»
2 березня 2013, 08:32
Розмір шрифта: А А А

Росія, Білорусь і Україна відновлюють шлях «Із варяг у греки»

Росія, Білорусь і Україна відновлюють шлях «Із варяг у греки», туристичний маршрут, Із варяг у греки, водний шлях
Росія, Білорусь і Україна відновлюють шлях «Із варяг у греки»

Туристичні державні органи Росії, Білорусії і України розробляють туристичний маршрут «Із варяг у греки», який повторює однойменний історичний торговий шлях.
Як повідомили власному кореспонденту ГолосUA у Москві в російському Федеральному агентстві по туризму (Ростуризм), проект припускає як розробку власне маршруту, так і створення туристичної інфраструктури, об‘єктів агроекотуризму.

«Із варяг у греки» — прокладений в середні віки водний шлях з Скандинавії через Східну Європу до Візантії, який був описаний Нестором Літописцем. Від Балтійського моря він проходив по річці Нева, Ладозького озера, річки Волхов, озеру Ільмень, річці Ловать, потім волоком до річки Західна Двіна, далі волоком до річки Дніпро і через Чорне море. Крім того, існував Східний шлях — до Персії через Волгу і Каспій. У проекті відновлення давнього шляху в якості туристичного маршруту задіяні кілька областей Росії, Білорусії та України. У них в рамках проекту планується розвинути готельну інфраструктуру, відреставрувати наявні пам’ятки і пам'ятники середньовічної архітектури, а також відкрити нові музейні та туристичні комплекси. Частину коштів на реалізацію проекту готова виділити Всесвітня туристична організація.

У ряді російських областей даний проект включений в регіональні стратегії соціально-економічного розвитку до 2030 року. Очікується, що даний маршрут буде користуватися найбільшим попитом у туристів Західної Європи, Китаю і Японії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (4)

 • Ірина Лемещук (анонімно) 1 лютого 2015, 14:06 ссылка
  Греція знаходиться трохи ниже ніж показано на карті.а так то мені споддобалось тільки у тексті йшлося про якусь маяцню по типу відновлення шляху.Навіщо воно мені???
  • Леся Кашпур (анонімно) 1 лютого 2015, 14:09 ссылка
   Справді.Це є так. Навіщо людям про відновлення шляху? Ще й про гроші. Турестичну компанію.Маячня.Але інформації достатньо мені вистачить для того щоб зрозуміти що таке шлях "із варяг у греки"більш нічого цікавого немає.
   • Ірина Лемещук (анонімно) 1 лютого 2015, 14:10 ссылка
    Дякую за підтримку моєї думки.Це об*єктивно й чесно.
 • Анонімно 11 листопада 2018, 13:32 ссылка
  спасибі вам
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: