Новини / Події / Українцям хочуть видавати субсидії на їжу
16 березня 2017, 18:57
Розмір шрифта: А А А

Українцям хочуть видавати субсидії на їжу

Українцям хочуть видавати субсидії на їжу, продукти харчування, регулювання цін, кабмін
Українцям хочуть видавати субсидії на їжу

Кабміну запропонували повернути держрегулювання цін на продукти або придумати інший спосіб прогодувати зубожіле населення.

Депутати Київської облради зажадали у Кабміну повернути регулювання цін на соціально значущі продукти харчування, яке було скасоване в кінці минулого року як «неринкову».

«Сьогодні Київська обласна рада ухвалила важливе рішення «Про підтримку звернення до Кабінету Міністрів щодо можливого скасування державного регулювання цін на соціально значущі продукти харчування».

На сьогоднішній день, більшість населення витрачає левову частину своїх доходів на продукти та оплату житлово-комунальних послуг. Вважаю, що держрегулювання цін можна скасовувати лише коли виросте добробут народу, що трапиться не раніше, ніж через 2-3 роки, Але зараз повна відміна граничної 15%-й націнки може призвести до ще більшого подорожчання продуктів», написав на своїй сторінці в Facebook депутат Київради і голова Асоціації постачальників роздрібних мереж Олексій Дорошенко.За його словами, депутати сформували наступний список пропозицій Кабміну:

Розглянути можливість продовження державного регулювання цін на соціально значимі продукти, збільшивши максимально допустиму націнку до 20%, та скоротити перелік соціального продукції в кожній категорії (м'ясо, хліб, молочні продукти, крупи) на користь найбільш дешевих продуктів.

У разі скасування державного регулювання цін розглянути можливість впровадження програми субсидування продуктів харчування для сімей з низькими доходами, на зразок Американської федеральної програми пільгової купівлі продуктів (Supplemental Nutrition Assistance Program).

Розглянути можливість збільшення розміру дотацій з державного бюджету для субсидування агропромислових компаній, що виробляють продукти харчування.«Сподіваюся, що і в інших регіонах депутата підтримають нас і висловлять свою позицію щодо «пілотних експериментів» уряду», написав Дорошенко. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи

31 травня 2017, 16:22

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

Останні новини за сьогодні: