Новини / Події / Чеський суд випустив Данилишина на свободу
14 січня 2011, 17:10
Розмір шрифта: А А А

Чеський суд випустив Данилишина на свободу

Чеський суд випустив Данилишина на свободу, Богдан Данилишин, Чехія, Ігор Фомін, політичний притулок, звільнення, звинувачення
Чеський суд випустив Данилишина на свободу

Колишній Міністр економіки України Богдан Данилишин випущений на свободу за рішенням міського суду столиці Чехії. Про це повідомив адвокат Ігор Фомін.

«Я розмовляв з Данилишиним по телефону. Суд прийняв рішення звільнити його», — підкреслив І. Фомін.

При цьому І. Фомін відзначив, що не знає, коли Україна будуть передані офіційні документи щодо політичного притулку Б. Данилишина, яке йому надала Чехія. «У мене всі документи вже є. Коли їх одержать офіційні органи в Києві — не знаю, від мене не залежить», — сказав він.

Адвокат також додав, що не знає, чим має намір займатися Б. Данилишин після звільнення, де має намір жити. «Данилишин 15 хвилин тому вийшов з камери. Думаю, ще рано про щось говорити», — сказав І. Фомін.

 Вчора стало відомо, що колишній Міністр економіки Б. Данилишин отримав політичний притулок в Чеській Республіці. Відповідне рішення ухвалило МВС Чехії. До того часу Б. Данилишин перебував у в‘язниці попереднього ув’язнення в Празі.

У серпні 2010 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу стосовно екс-міністра уряду Юлії Тимошенко Б. Данилишина. Його звинуватили у завданні державі збитків на кілька мільйонів гривень. За версією правоохоронців, збиток в 4,5 млн.грн. був нанесений при узгодженні ДП «Міжнародний аеропорт» Бориспіль "застосування процедури закупівлі в одного учасника.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У НБУ хочуть прив'язувати гривню не до долара, а до євро

29 травня 2017, 10:31

В НБУ назріває новий конфлікт через грошово-кредитну політику

11 травня 2017, 13:41

Перед пенсією вже не звільнять

18 квітня 2017, 09:39

Останні новини за сьогодні: