Новини / Події / В Україні посилять покарання за злом карткових рахунків та електронних гаманців
14 листопада 2016, 07:55
Розмір шрифта: А А А

В Україні посилять покарання за злом карткових рахунків та електронних гаманців

В Україні посилять покарання за злом карткових рахунків та електронних гаманців, електронні гаманці, злом, порядок нагляду НБУ
В Україні посилять покарання за злом карткових рахунків та електронних гаманців

Нацбанк і депутати розширюють в Україні доступ до використання платіжних карток та електронних грошей. Законопроектом №5361 з регулювання грошових переказів, розробленим банківським регулятором з парламентаріями та платіжними організаціями, передбачається упорядкувати діяльність небанківських фінустанов на ринку платіжних послуг, вдосконалити регулювання платіжних систем та порядок нагляду НБУ (оверсайту платіжних систем). Документ надійшов на розгляд у Верховну Раду.

У частині дозвільних новацій автори документа пропонують встановити однакові для всіх підходи при запуску платіжного бізнесу — для резидентів і нерезидентів. А ще:

створити умови для виходу міжнародних провайдерів інтернет-розрахунків на платіжний ринок України;

надати небанківським фінансовим установам, з ліцензією на перекази без відкриття рахунків, право випускати електронні гроші і мати комерційних агентів;

дозволити українським банкам відкривати рахунки юридичним особам-нерезидентам;

дозволити резидентам України використовувати електронні гроші, випущені нерезидентами, щоб здійснювати перекази і розрахунки за товари (роботи, послуги) через інтернет.

Центральні органи виконавчої влади, які реалізують державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, зможуть відкривати поточні рахунки в гривні фізособам, які отримують виплати з держбюджету.

“Законопроект актуальний, особливо з урахуванням швидкості розвитку платіжних систем і активного користування цими послугами громадян. Серед них фрілансери, які пропонують свої роботи за кордоном через інтернет. А це фотографи, ілюстратори, дизайнери, перекладачі, фахівці у сфері IT-індустрії”, — зазначив нардеп і один з авторів законопроекту Руслан Демчак.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українців можуть змусити платити податок за електронні гаманці

29 травня 2017, 14:36

Створений квантовий комп'ютер, який зламає будь-яку систему

4 березня 2016, 17:21

Дослідник стверджує, що найпопулярніший в світі електромобіль можна легко зламати через інтернет

27 лютого 2016, 16:23

Останні новини за сьогодні: