Новини / Події / Антимонопольний комітет взявся за «Нову пошту»
29 березня 2017, 17:04
Розмір шрифта: А А А

Антимонопольний комітет взявся за «Нову пошту»

Антимонопольний комітет взявся за "Нову пошту", Антимонопольний комітет, Нова Пошта, порушення законодавства
Антимонопольний комітет взявся за «Нову пошту»

Антимонопольний комітет почав розгляд справи про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення компанією «Нова Пошта Інтернешнл», що входить в групу компаній «Нова пошта», недостовірної інформації про терміни доставки товарів з-за кордону. Про це «ОЛІГАРХУ» стало відомо з повідомлення Українських Новин з посиланням на АМКУ.

Згідно йому, справу про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції компанією «Нова Пошта Інтернешнл», а саме про терміни доставки замовлень в Україну/у відділення «Нової Пошти» в Україні або до замовників послуг в Україні з моменту прибуття замовлення на склад NP Shopping у США розглядається за заявою фізичної особи.

В АМКУ підкреслюють, що справжній термін доставки замовлень міг перевищувати задекларований компанією термін.

Як повідомляли Українські Новини, «Нова Пошта» запустила сервіс викупу і доставки товарів з інтернет-магазинів США NP Shopping в серпні 2016 року.У 2016 році «Нова пошта» збільшила кількість оброблених відправлень на 17,6% до 110 млн порівняно з 2015 роком.

«Нова пошта» — оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений в 2001 році.

Поштові відділення компанії розташовані в містах і селищах по всій країні, а великі вантажні відділення — в промислових зонах обласних центрів.Нагадаємо, на думку експертів Громадської антикорупційної експертизи, в законі України «Про захист економічної конкуренції» від 11 січня 2001 року із змінами міститься 23 корупціогенних фактора. Йдеться про правові норми, які сформульовані нечітко і тому дозволяють інтерпретувати зміст норм залежно від вигод, які переслідують великі компанії, або від вигод працівників Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Фахівці з антимонопольному законодавству визначили ряд статей зазначеного закону, де описані неточності, які можуть забезпечити в суді виграш фірм-порушників. Це саме та ситуація, коли закон можна трактувати по-різному і на основі цього довести, що ніякого монопольної змови не було. Навіть якщо це не так.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні хочуть запровадити ряд нових правил для водіїв

31 травня 2017, 17:42

Податківці почали обшукувати всі посилки українців

25 травня 2017, 14:02

Євросоюзу довелося піти на порушення, щоб дати Україні безвіз з 11 червня

22 травня 2017, 13:37

OLX та Нова пошта запустили безпечну угоду

16 травня 2017, 18:29

Останні новини за сьогодні: