Новини / Події / Санкції у відповідь: Western Union не буде переводити гроші з Росії в Україну
4 травня 2017, 16:34
Розмір шрифта: А А А

Санкції у відповідь: Western Union не буде переводити гроші з Росії в Україну

Санкції у відповідь: Western Union не буде переводити гроші з Росії в Україну, Western Union, грошові перекази, банківський рахунок, Росія-Україна
Санкції у відповідь: Western Union не буде переводити гроші з Росії в Україну

Сьогодні стало відомо про те, що міжнародний оператор грошових переказів Western Union припиняє перерахування грошей з Росії в Україну без відкриття банківського рахунку. Про це повідомляє російське видання «Ведомости».

Western Union, з завтрашнього дня припинить грошові перекази з Росії в Україну. Причиною такого рішення стали відповідні санкції Російської Федерації проти українських банків.

Як повідомляє видання, російський уряд днями прийняв закон про фінансові санкції. Він став відповіддю на санкції проти російських банків і платіжних систем. Відзначимо, що обидва закони – і російський, і український – набирають чинності завтра, 5 травня 2017 року.Як відомо, напередодні Національний банк України прийняв санкції проти п‘яти українських банків з державним російським капіталом. Зокрема, мова йде про таких банках: ВАТ «Ощадбанк», ВАТ «VS Банк», ВАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк»), ВАТ «ВТБ Банк» та ПАТ «БМ Банк». Санкції повинні запобігти висновок капіталу зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних з ними осіб.

Нагадаємо, що рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо російських банків було введено в дію Президентом України Петром Порошенком у березні 2017 року. Однак, річні санкції проти російських банків набирають сили з 5 травня поточного року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

30 травня 2017, 10:43

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Останні новини за сьогодні: