Новини / Події / Facebook заплатив 12,5 тисячі доларів за виявлену помилку з видаленням фотографій
19 вересня 2013, 12:52
Розмір шрифта: А А А

Facebook заплатив 12,5 тисячі доларів за виявлену помилку з видаленням фотографій

Facebook заплатив 12,5 тисячі доларів за виявлену помилку з видаленням фотографій, Facebook, фотографія, користувач, безпека
Facebook заплатив 12,5 тисячі доларів за виявлену помилку з видаленням фотографій

Facebook виплатив 12,5 тисяч доларів в якості винагороди за знайдену користувачем уразливість, яка дозволяє видалити з соцмережі будь-яку фотографію. Про це повідомив TechCrunch.

Слабке місце в соціальній мережі виявив фахівець в сфері безпеки інформаційних систем Арул Кумар (Arul Kumar). Як з'ясував Кумар, зміна декількох цифр в посиланні на фотографію дозволяло видалити з соцмережі будь-яке зображення. Для цього потрібно було всього лише поскаржитися адміністрації на якесь фото. У разі відмови Facebook видалити знімок, користувач, який послав таку скаргу, отримував особливе посилання, за допомогою якого міг прямо попросити будь-якого іншого користувача видалити небажане зображення. Використання цього посилання і давало можливість згодом видалити з сайту будь-яку фотографію.

Щоб продемонструвати знайдену помилку, Кумар відіслав до адміністрації соціальної мережі записаний ним відеоролик, в якому показав весь процес видалення фотографії на прикладі сторінки засновника Facebook Марка Цукерберга, Останній крок, який, власне, привів би до видалення фотографії, Кумар не зробив.

Відповідно до політики, прийнятої в Facebook, будь-яка людина, якій вдасться виявити в соціальній мережі вразливе місце, може розраховувати на грошову винагороду. Мінімальна сума такої винагороди складає 500 доларів. Для отримання грошей, однак, необхідно чітко слідувати встановленим Facebook правилам. Зокрема, соцмережа забороняє використовувати для демонстрації вразливих місць сторінки реальних користувачів. Саме цей пункт перешкодив у серпні 2013 році отримати винагороду палестинському хакеру Халіль Шритеху (Khalil Shreateh), який заради демонстрації знайденої ним помилки зламав сторінку Марка Цукерберга.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Останні новини за сьогодні: