Новини / Події / Аваков виступає за відставку керівництва АМКУ
31 березня 2017, 15:35
Розмір шрифта: А А А

Аваков виступає за відставку керівництва АМКУ

Аваков виступає за відставку керівництва АМКУ, Арсен Аваков, АМКУ, відставка керівництва
Аваков виступає за відставку керівництва АМКУ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступає за відставку керівництва антимонопольного комітету у зв’язку з ситуацією навколо викриття схем ухилення від сплати податків і виведення великої суми коштів, у тому числі на фінансування тероризму, через фірму ТОВ “Мегаполіс Україна” (нині – “Тедіс Україна”).

“Сьогодні відсутній на робочому місці голова Антимонопольного комітету (Юрій – Ред.) Терентьєв, він у від’їзді. Його заступник (Ніна – Ред.) Сидоренко, яка вела справу “Мегаполісу”, теж несподівано опинилася у відрядженні. Ще один заступник у відпустці. Я думаю, що така відпустка для цих людей повинна бути продовжена. Я переконаний, що в результаті цього розслідування суспільство і ми всі разом вправі вимагати відставки керівництва Антимонопольного комітету”, – сказав він на брифінгу в п’ятницю в Києві.

Разом з тим, за словами генпрокурора України Юрія Луценка, керівники Антимонопольного комітету нині перебувають на території України, підстав для винесення їм підозри у вчиненні злочину поки немає.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що органи прокуратури викрили схему ухилення від сплати податків і виведення великої суми коштів, у тому числі на фінансування тероризму, через фірму ТОВ “Мегаполіс Україна” (нині – “Тедіс Україна”), щодо власника якої введені санкції.

“Департамент у сфері економіки ГПУ разом з Головною військовою прокуратурою при оперативній підтримці підрозділів Національної поліції викрив схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів грн за кордон, у тому числі для фінансування тероризму. Досудове розслідування встановило, що з 2012 по сьогодні справжнім власником монопольного дистриб’ютора тютюнових виробів ТОВ “Мегаполіс Україна” (нині – “Тедіс Україна”) є в тому числі громадянин РФ Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовані санкції у вигляді заборони виведення коштів з України за кордон”, – написав він на сторінці в Фейсбуці.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

За день українці отримали рекордну кількість біометричних паспортів

30 травня 2017, 16:03

У Кривому Розі розпочав працювати поліцейський велопатруль

29 травня 2017, 11:10

В Україну прибула перша партія гібридних Mitsubishi для поліції

5 травня 2017, 15:03

Останні новини за сьогодні: