Новини / Події / За петарди та феєрверки хочуть штрафувати
12 січня 2017, 16:54
Розмір шрифта: А А А

За петарди та феєрверки хочуть штрафувати

За петарди та феєрверки хочуть штрафувати, петарди та феєрверки, штраф, Київ
За петарди та феєрверки хочуть штрафувати

За використання у Києві петард та феєрверків планують ввести штрафи. Збір підписів під відповідною петицією розпочато на сайті КМДА.

Уже зібрали 542 підписи із потрібних 10 тис. Заборона на піротехніку діятиме до закінчення збройного конфлікту на Донбасі.

«Збройний конфлікт на Донбасі, який триває третій рік поспіль, дає наслідки: численну кількість поранених, контужених воїнів, які перебувають на лікуванні у Києві, а також біженців з місць, у яких відбуваються бойові дії, серед яких багато дітей. Використання петард, феєрверків та інших засобів, що вибухають зі звуком, подібним до звуку вибухів снарядів і пострілів зброї різного калібру — травмують психіку людей, які переживають ПТРС (посттравматичний синдром. — ред.) після перебування в зоні бойових дій», — сказано у петиції.

Як пишуть користувачі соцмреж, рішення Київради від 4 вересня 2014 року про заборону використання піротехнічних виробів не виконують через відсутність відповідальності для порушників.

«Оскільки киянам недостатньо суто моральної мотивації для припинення використання приладів, які вибухають на свята, вимагаю заборонити їх використання постановою КМДА та накладанням на порушників відповідних штрафів», — йдеться у петиції.

«Перейдіть за посиланням — та підпишіть петицію, якщо вас також дістали постріли в мирних містах! Для цього потрібно зареєструватись. На ваш номер телефону прийде код, який підтвердить ваш намір. Нічого страшного — просто зробіть це!», — закликає на своїй сторінці в Facebook волонтерка Валентина Варава.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: